Skrtel

Skrtel'den ters köşe! Yeni adresi belli oldu

Skrtel'den ters köşe! Yeni adresi belli oldu Fenerbahçe ve Başakşehir'in görüşmelerini sürdürdüğü Martin Skrtel ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İşte Fenerbahçe'yle olan sözleşmesi sona eren Martin Skrtel'in yeni adresi

Skrtel transferinde sürpriz gelişme

Skrtel transferinde sürpriz gelişme Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Skrtel konusunda bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Skrtel'i almak için kesenin ağzını açtılar

Skrtel'i almak için kesenin ağzını açtılar Abdullah Avcı’dan boşalan teknik direktörlük görevine Okan Buruk’u getiren ve yine zirve yarışı içerisinde olmak isteyen Başakşehir, stoper transferine kilitlendi.

Fenerbahçeli futbolcu ipleri kopardı! Yeni sezonda yok

Fenerbahçeli futbolcu ipleri kopardı! Yeni sezon kadrosu için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de flaş bir gelişme yaşandı.. Takımın en önemli isimlerinden Martin Skrtel yeni sezonda yok!

Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Sözleşmeleri uzatılacak

İşte Fenerbahçe'de sözleşmeleri uzatılacak 3 isim Gelecek sezon parolası şampiyonluk olan Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Yaşları ilerlese de teknik heyetin gözdesi olan bu futbolcular ile sözleşme yenilenecek..

Fenerbahçe'de Skrtel şoku yaşanıyor

Fenerbahçe'de Skrtel şoku yaşanıyor Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'u konuk eden Fenerbahçe'de Skrtel şoku yaşanıyor.

Fenerbahçe'yi bekleyen büyük tehlike

Fenerbahçe'yi bekleyen büyük tehlike Alanya deplasmanına çıkacak olan Fenerbahçe'yi büyük tehlike bekliyor.. Sakat olan Moses’in yanı sıra Fenerbahçe’de tam 7 futbolcu ceza sınırında...

TREND HABERLER
TREND HABERLER