FENERBAHÇE

Fenerbahçe'den TFF'ye isyan! Taraftara çağrı yapıldı

Fenerbahçe Kulübü, TFF'ye isyan bayrağını açtı. Merdiven boşluklarının boş bırakılmaması nedeniyle sarı lacivertli kulübe verilen ceza nedeniyle TFF'ye 'diğer kulüplere kıyasla en çok ceza bize veriliyor' diye kulüp tarafından isyankar ifadeler kullanıldı. Ayrıca taraftara da çağrı yapıldı.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Fenerbahçe'den TFF'ye isyan! Taraftara çağrı yapıldı

Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)'na verilen cezalar nedeniyle isyan etti.

Sarı lacivertliler, merdiven boşluklarının boş bırakılmaması nedeniyle kulübe kesilen ceza sonrası TFF'ye isyan bayrağını açtı.

Diğer kulüplere verilen cezaları gündeme getiren Fenerbahçe, taraftara da "'Omuz omuza şampiyonluğa' dediğimiz bu sezonda daima yanımızda olan taraftarımızdan Futbol A Takımımızın maçlarında tribunlerdeki merdiven boşluklarını boş bırakmalarını rica ederiz. Merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından kaynaklı ve bu eylemin bu sezon içinde beşinci kez gerçekleştirilmesi nedeniyle kulübümüzün bugüne kadar aldığı cezaların tutarı, 390.000 TL'ye ulaşmıştır. Rakiplerimizden Galatasaray'ın 40.000 TL, Beşiktaş'ın 40.000 TL, Trabzonspor'un ise hiçbir şekilde maddi anlamda yaptırımla karşı karşıya kalmadığını ifade etmek isteriz. Taraftarımızın bu konuda hassas davranacağından şüphemiz yoktur" ifadeleriyle çağrıda bulundu. 

TREND HABERLER
Yorumlar 3 yorum
TREND HABERLER