FUTBOL

Fenerbahçe'den gönderilen Comolli'nin yeni takımı belli oluyor!

Fenerbahçe'nin eski Sportif Direktörü Damien Comolli'nin yeni durağı belli oluyor. Comolli'nin Fenerbahçe'nin ardından hangi takımda rol alacağı merak konusu olurken, Fransız basınından flaş bir haber yayınlandı.

Fenerbahçe'den gönderilen Comolli'nin yeni takımı belli oluyor!

Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan Damien Comolli, sarı lacivertli kulübün başkanı Ali Koç ile Simon Falette transferi konusunda uzlaşamamış ve gönderilmişti.

Comolli, Falette'ye resmi imza attırılmasının ardından kendisine yapılan eleştirilere, "Simon Falette transferinin benim tarafımdan açıklanması gereken bazı noktaları olduğunu düşündüğüm ve sosyal medyada konuşulan birtakım yanlış ifadeleri düzeltme gereği duyduğum için bu hesabı açtım. Öncelikle, başkanımız Falette'yi kiralık olarak takıma kazandırmak istedi. Başkanın böyle bir isteği olması saygı görmeli. Aynı zamanda Falette de taraftarlarımız tarafından hoş karşılanmalı. Sosyal medyada konuşulan ve medyada çıkan "Rogon Ajans" ile olduğu varsayılan ilişki gerçeği yansıtmamaktadır. Benim onlarla hiçbir finansal bağım yoktur, sadece Luiz Gustavo ve tolga Ciğerci transferlerinde kendileriyle ilerledik." sözleriyle karşılık vermişti.

YENİ ROTA BELLİ OLUYOR

Fransız medyasında yer alan habere göre Damien Comolli'nin yeni durağı Rennes olabilir. Kırmızı siyahlı kulübün başkanı Olivier Letang'ın görevi bırakmasının ardından Comolli'nin Fransız kulübüne sıcak baktığı belirtildi.

L'Equipe'te yer alan haberin detaylarında Rennes kulübünün Sportif Direktör adayları sırasında; Olivier Pickeu (Angers), Nicolas Holveck (Monaco), Damien Comolli, Gauthier Ganaye (Nice'in eski Sportif Direktörü), Vincent Tong-Cuong (Saint-Etienne'in eski genel müdürü) ve eski kulüp başkanı Ren'in oğlu Pierre Ruello'nun da adı geçtiği aktarıldı.

Yorumlar 2 yorum