FENERBAHÇE

Fenerbahçe Kulübü 'VAR kayıtları' ile ilgili TFF'ye çağrıda bulundu

Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)' na 'VAR kayıtları' ile ilgili resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada çağrıda bulundu. Kulüp açıklamayı 'Türkiye Futbol Federasyonu'na açık çağrımızdır' başlığıyla yayınladı ve VAR kayıtlarının incelenmesini talep etti.

Fenerbahçe Kulübü 'VAR kayıtları' ile ilgili TFF'ye çağrıda bulundu

Beşiktaş'ın Türkiye Futbol Federasyonu'na 'VAR' kayıtlarının incelenmesi yönündeki talebinin ardından Fenerbahçe Kulübü'nden de bu talebe destek niteliğinde bir açıklama yapıldı.

Kulüp, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayı 'Türkiye Futbol Federasyonu'na açık çağrımızdır' başlığıyla yayınladı. Sarı lacivertli kulübün sitesinde yayınlanan açıklamada 'VAR kayıtlarının incelenmesi' talep ediliyor.

İşte o açıklama;

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU’NA AÇIK ÇAĞRIMIZDIR

Süper Ligin 16.haftasında, stadımızda Beşiktaş ile oynadığımız, takımımızın ortaya koyduğu hırs, istek ve performansla tam anlamıyla kazanmaya konsantre şekilde çıktığı ve 3-1 galip geldiğimiz maçın ardından oluşan gündeme dair açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. 

Değerli rakibimiz Beşiktaş Kulübü’nün derbinin ardından gerek yöneticileri, gerek Saygıdeğer Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarıyla kamuoyuna ilettiği adalet ve şeffaflık taleplerini sonuna kadar desteklediğimizi belirtiriz. 

Kulübümüz, zaten bilindiği üzere sezon başından itibaren her adımda ve fırsatta “Her Takım ve Kişiye Eşit Mesafede,  Mutlak Adaletin Egemen Olduğu İmtiyazsız, Şeffaf Bir Futbol Ortamı” çağrısı yapmaktadır. 

Bu noktada, değerli rakibimiz Beşiktaş Kulübü’nün bugün Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı derbi maçının VAR kayıtlarının açıklanması talebi üzerine biz de bir çağrıda bulunuyor ve sadece son hafta maçlarının VAR kayıtlarının değil, 2019-2020 Cemil Usta Sezonunun 1. haftasından itibaren geride kalan tüm haftalardaki  maçların VAR kayıtlarının şeffafça açıklanmasını talep ediyoruz.  

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü

Yorumlar