Var

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş VAR hamlesi!

Beşiktaş'tan TFF'ye flaş VAR hamlesi! TFF'ye başvurarak derbiye ait VAR kayıtlarının açıklanmasını isteyen Beşiktaş yönetimi, bugün saat 17.00'ye kadar bekleyecek. Hakem, gözlemci ve temsilci raporlarının da paylaşılmasını talep eden siyah-beyazlılar, TFF’den olumsuz yanıt verilmesi halinde akşam saatlerinde yeni bir deklarasyon yayınlayacak.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a olay gönderme

Fenerbahçe'den Galatasaray'a olay gönderme Fenerbahçe, Galatasaray'ın sosyal medyadan yaptığı VAR kayıtları açıklansın paylaşımına ağlayan surat emojisiyle cevap verdi.

Süper Lig'de ilk yarının VAR değerlendirmesi

Süper Lig'de ilk yarının VAR değerlendirmesi Süper Lig'de 2018-2019 sezonunun ilk 17 haftalık diliminde Video Yardımcı Hakem sistemiyle 98 karar değişikliğine gidildi.

VAR golü iptal edince BJK TV spikerinin tepkisi

VAR golü iptal edince BJK TV spikerinin tepkisi Dorukhan'ın Trabzonspor maçında attığı gol sonrası, BJK TV spikeri kendinden geçti. Ancak VAR kontrolünün ardından gol iptal edilince, stüdyoda yüzler asıldı.

Derbi sonrası statta Bir Aslan Miyav Dedi şarkısı çalındı

Derbi sonrası statta Bir Aslan Miyav Dedi şarkısı çalındı Beşiktaş'ın sahasında ağırladığı Galatasaray'ı penaltı golüyle yendiği karşılaşmanın ardından, statta çalınan şarkı dikkat çekti.

Beşiktaş - Galatasaray derbisine VAR damgası

Beşiktaş - Galatasaray derbisine VAR damgası Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanan derbiye hakem Cüneyt Çakır'ın kararları ve VAR damga vurdu. İşte tartışmalı pozisyonlar ve Bülent Yavuz'un yorumları...

Trabzonspor - Fenerbahçe maçının VAR'ı Cüneyt Çakır oldu

Trabzonspor - Fenerbahçe maçının VAR'ı Cüneyt Çakır oldu Süper Lig’in 13. haftasında Trabzonspor'un bu akşam sahasında Fenerbahçe ile oynayacağı mücadelenin Video Yardımcı Hakem'i (VAR) Cüneyt Çakır oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER