BASKETBOL

Fenerbahçe Doğuş çalışmalara başlıyor

THY Avrupa Ligi ve lig şampiyonluklarıyla kapatan Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına yarın başlayacak.

Fenerbahçe Doğuş çalışmalara başlıyor

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Fenerbahçe Doğuş takımının 2017-2018 sezonu hazırlıklarına yarın start vereceği belirtildi.

BAZI OYUNCULAR MİLLİ TAKIMLARINDA

2017 Avrupa Şampiyonası'nda milli takımlarda forma giyen Melih Mahmutoğlu, Sinan Güler, Barış Hersek, Luigi Datome, Nicolo Melli, Kostas Sloukas ve Marko Guduric'ten yoksun bir şekilde hazırlıklarına başlayacak sarı-lacivertlilerde, sakatlıkları bulunan Nikola Kalinic, Ali Muhammed ve Ahmet Can Duran'a ise tedavi programı uygulanacağı aktarıldı.

Jan Vesely, Pero Antic, Egehan Arna, Jason Thompson, Ahmet Düverioğlu, James Nunnally ve Yordan Minchev'in idmanlar için hazır bulunacağı, hazırlık döneminde eksik oyuncuların fazlalığı nedeniyle Marcel Ponitka, Nik Slavica, Nemanja Jaramaz, Petar Aranitovic ve Jovan Novak'ın kadroya geçici olarak dahil edilecekleri bildirildi.

Sarı-lacivertli ekip, 22 Eylül'de Hırvatistan'da başlayacak Zadar Turnuvası'na dek hazırlıklarını İstanbul'da sürdürecek.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER