BEŞİKTAŞ

Fenerbahçe Beşiktaş derbi tarihi belli oldu

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan olaylı derbi maçın 57. dakikasında tatil edilmişti. TFF derbi maçın yeniden kaldığı yerden devam etmesine karar verdi. Maç 3 Mayıs Perşembe günü oynanacak.

Fenerbahçe Beşiktaş derbi tarihi belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu, yarıda kalan Fenerbahçe - Beşiktaş maçı hakkında resmi kararını resmen açıkladı.

TFF kararını verdi! Yeniden oynanacak...

Türkiye Futbol Federasyonu olaylı Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili kararını verdi. Fenerbahçe - Beşiktaş maçı 57. dakikadan itibaren seyircisiz olarak devam edecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Fenerbahçe - Beşiktaş maçıyla ilgili kararı vermek üzere bugün saat 13:30'da Riva'da toplanmıştı. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında yaşanan saha olayları, tribünler ve koridorlardaki olaylar nedeniyle yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili kararını verdi. Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan toplantıdan Fenerbahçe ve Beşiktaş derbisinin kaldığı yerden seyircisiz oynanması kararı çıktı.

Fenerbahçe - Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak?

Derbi maçın 3 Mayıs Perşembe günü oynanacak.. Türkiye Kupası Finali de 9 Mayıs'ta oynanacak. Derbinin saati ise henüz açıklanmadı.

Fenerbahçe Beşiktaş maçı kararı ne? Hükmen yenilgi mi devam mı?

Yorumlar