FENERBAHÇE

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Alex de Souza'ya müthiş teklif!

Başkan Koç’un Alex’e futbol direktörlüğü teklifi yaptığı öğrenildi. Transfer görüşmeleri dışında futboldaki tüm yetkiler Alex’e bağlanacak. Takımla yönetim arasındaki köprü olacak.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Alex de Souza'ya müthiş teklif!

Geçtiğimiz hafta İstanbul'a gelerek Fenerbahçe-Atiker Konyaspor maçını izleyen ve 7 yıl aranın ardından Fenerbahçe TV'ye çıkarak açıklamalarda bulunan Alex de Souza'ya Sarı-Lacivertli yönetimin çok önemli bir görev için teklif yaptığı bildirildi. Alex'e futbol direktörlüğü görevinin teklif edildiği öğrenildi.

TEKLİFTEN ÇOK DUYGULANDI...Tekliften çok mutlu olan ve duygulanan efsane yıldızın ailesiyle gjörüşmesinin ardından cevap vereceği öğrenildi. Alex'in yeniden F.Bahçe ailesine katılmasını Başkan Koç'un da çok istediği öğrenildi.

Takvim'in haberine göre, Alex'e yapılan futbol direktörülğü görevinde efsane yıldız, takımla yönetim arasında köprü görevi göreceği gibi transfer edilecek futbolcuların tespiti ve yeterliliği gibi konularda söz sahibi olacak.

COMOLLI'NIN GÖREVİ DEĞİŞMEYECEK...Alex transfer görüşmelerinde ise yer almayacak. Bu görev Comolli'nin olacak. Başkan Koç ve yönetim Alex'in geri gelmesinin camia üzerinde pozitif etki oluşturacağını hesap ediyor.

Yorumlar 1 yorum