GALATASARAY

Fatih Terim'in Başakşehir maçı için planı hazır

Galatasaray, son iki haftada Beşiktaş ve Çaykur Rize'yi devirerek şampiyonluk yolunda büyük bir adım atarken bu akşam oynanacak Başakşehir mücadelerinde kupa için sahaya çıkacak.. Galatasaray kazanması halinde bu sezonun şampiyonu olacak..

Fatih Terim'in Başakşehir maçı için planı hazır

Galatasaray, Başakşehir'i devirirse şampiyonluğunu ilan edecek. Bu dev maç için ise Fatih Terim'in planı hazır! 

Son hazırlıklarını dün gerçekleştiren Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in zafer için öğrencilerini uyardı: Aynısını yapacağız... Fatih Terim'in işaret ettiği maç ise iki hafta önce kazanılan Beşiktaş derbisi…

Fernando'ya özel görev

Terim, "Kupanın birini aldık, öbürü de bizi bekliyor. Şimdi çıkıp onu da alacağız, bundan şüphem yok" ifadelerini kullandı.

Başakşehir karşısında da Beşiktaş maçının taktiğini uygulayacaklarını söyleyen Terim tıpkı derbide olduğu gibi önde baskı ve hızlı hücumlarla rakibi yıpratacaklarını söyledi. Fernando'ya yine kritik görevler veren Terim, hem orta alanın defansif bölümünde hem de merkezden hücuma çıkışlarda önemli rol oynayacağını belirtti. Terim ayrıca Onyekuru ile Feghouli'nin takım savunmasına destek vermesini istedi. Terim Belhanda'ya da bol bol şut emri verdi.

Yorumlar