GALATASARAY

Fatih Terim'e yeni sözleşme! Tek şartı var

Galatasaray'da yaşanan yönetim krizinin ardından rafa kaldırılan Fatih Terim'in sözleşme imzalaması yeniden gündeme geldi.. Fatih Terim'in imza atması için ise tek şartı var..

Fatih Terim'e yeni sözleşme! Tek şartı var

Başakşehir'in puan kaybıyla şampiyonluğa tutunan Galatasaray'da gözler Fatih Terim'e çevrildi.. Sözleşmesi bitecek olan Terim'in imza atması bekleniyor..

PLANLAR BOZULDU

Sarı-kırmızılı kulüp, 16 Ekim 2018'de KAP'a yaptığı bildirimde Terim ile 2 3 yıllık anlaşma sağlandığını duyurmuş ve deneyimli hocanın boş mukaveleye imza attığını belirterek medyaya fotoğraf servis etmişti. Mustafa Cengiz yönetimi, kongre sonrası da yeni sözleşmeyi resmiyete dökmeyi planlıyordu ancak işler istenildiği gibi gitmedi. Yönetimin, idari yönden ibra edilmemesi planları bozdu.

TÖREN DÜZENLENECEK

Sözleşme bir kez daha belirsizliğe girse de mahkemenin, olaylı kongre için yürütmeyi durdurma kararı vermesi Cengiz'i yeniden harekete geçirdi. Hem ligde hem de kupada şampiyonluğa giden Terim'e Başkan Mustafa Cengiz, "Hocam imzayı atalım. Biz bir yere gitmiyoruz" dedi. Terim'in ise "5 hafta kaldı. Şampiyonluk gelsin imzamızı atarız. Biz her zaman buradayız. Galatasaraylıyız" sözlerini kullandığı bildirildi. Terim'in lig sonrası görkemli bir törenle 5 yıllık yeni sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Yorumlar