GALATASARAY

Fatih Terim'den Marcao'ya fırça!

Spor Toto Süper Lig'de Evkur Yeni Malatyaspor'u 3-0 mağlup eden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu. Terim, sarı kart görerek Fenerbahçe derbisinde cezalı duruma düşen Marcao'yu değerlendirdi.

Fatih Terim'den Marcao'ya fırça!

Spor Toto Süper Lig'de Evkur Yeni Malatyaspor'u 3-0 mağlup eden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu.
 
"Bugün çok önemli işler yaptılar"

"İstemeyi bildiğimizde, almayı da biliyoruz. Hem istedik, hem de almayı bildik. 3-4 gün önce maalesef, özellikle son bölgede başarılı olamadık. Bugün çok önemli işler yaptılar."
 
"4 günde ikisini kaybettik"

 "Galatasaray'ın en iyi yerlerinden birinin eksik olmasını kimse istemez. Luyindama ve Marcao, ikili olarak, hem de takımımızın merkez defansı olarak çok önemli iki oyuncusu. 4 günde ikisini kaybettik, yapacak bir şey yok. Sarı kart mıydı, faul müydü, çıkar mıydı, bunları tartışalım ama sonuç itibariyle oynamayacak. Galatasaray'da her oyuncu önemlidir, her oyuncu böyle zamanlarda çıkar, oynar. İsterdik ki onlarla oynayalım ama bunu bahane gösterecek halimiz yok."
 
"Semih'imiz var, Ahmet var, Donk var"

"Kim oynayacak dersek, bakacağız, zamanımız var. Semih'imiz var, Ahmet var, Donk var, gerekirse bir başkası var. Tabii ki üzgünüm, oturmuş alışılagelmiş, hakikaten kalitesi yüksek iki oyuncumuz."
 
"Henry 3. golü atabilse..."

"Bu kadar güzel giden oyunda, 2-0'ı yeterli görmediğim için değiştirmedim 60 küsürlerde. Defanstan bir oyuncu aldığınızda her şeyi bozabilirsiniz. Henry 3. golü atabilse, Henry, Martin ve Marcao'yu değiştirecektim. İyi oynuyorlardı, bozmak istemedim."

"O faulü yapmayacak"

"Marcao kaleye 50 metre mesafede, 2-0 öndeyken o faulü yapmayacak. Sarı kart tartışılır ama faul."

Yorumlar