GALATASARAY

Fatih Terim soyunma odasında oyuncularına bunları söyledi!

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe'yi 1-0 mağlup ettikleri maçta soyunma odasında oyuncularıyla bir araya geldi. Fatih Terim, oyuncularına şampiyonluk ile ilgili umut veren sözler kaydetti.

Fatih Terim soyunma odasında oyuncularına bunları söyledi!

Fenerbahçe'ye karşı Kadıköy fobisini yıkıp deplasmanda üst üste ikinci zaferini kazanan Galatasaray'da büyük coşku var.

Tarihi rakibini sahasında yenme keyfinin yanı sıra liderlik koltuğunu da devralan sarı kırmızılılar, zirveyi bir daha bırakmadan ligin sonunu getirmek istiyor.

Soyunma odasında oyuncularını tek tek tebrik eden Teknik Direktör Fatih Terim, "Galatasaray şartlar ne olursa olsun, her zaman şampiyonluğa oynar. Bugün gördüm ki bu sezon da yolun sonu şimdiden görünüyor" dedi.

"Aynı disiplinle devam"

"Sahada gösterdiğiniz taktik disiplinden, arzunuzdan dolayı hepinizle gurur duyuyorum" diyen Fatih Hoca "Çok önemli bir galibiyet aldık. Zirvede bütün dengeler artık değişti. Bu sadece bizim için üç puandı. Bu derbinin anlamı, sezon sonu ipi göğüslersek çıkar. Şimdiden o ışığı gördüm. Bugün kutlamanızı yapın, sevdiklerinizle paylaşın. Ama ilk idmandan itibaren aynı disiplinle çalışmaya devam etmeliyiz" diyerek ikazlarda bulunmayı da ihmal etmedi.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER