Zenit

Fenerbahçe Soldado'nun ardından bir yıldız daha bitirdi

Fenerbahçe Soldado'nun ardından bir yıldız daha bitirdi Fenerbahçe, transferde yeniden hızlandı ve Soldado'nun ardından Giuliano'yu da renklerine katıyor.

Mancini'nin ilk transferi Manolas

Mancini'nin ilk transferi Manolas Roberto Mancini'nin teknik direktörlüğünü yaptığı Zenit'in ilk transferi Roma'nın yunan stoperi Kostas Manolas olacak.

Zenit Mancini ile anlaştı

Zenit Mancini ile anlaştı Mircea Lucescu'yu gönderen Zenit St.Petersburg, İtalyan Roberto Mancini ile 3+2 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Zenit Lucescu ile yolları ayırdı

Zenit Lucescu ile yolları ayırdı Zenit, resmi internet sitesi üzerinden deneyimli teknik adam Mircea Lucescu ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Alexander Sobolev'in sert müdahalesi izleyicileri güldürdü

Alexander Sobolev'in sert müdahalesi izleyicileri güldürdü Rusya Ligi'nde Tom Tomsklu oyuncu Alexander Sobolev'in Zenitli oyuncu Domenico Criscito'ya yaptığı müdahale güreş müsabakalarını aratmadı.

Mircea Lucescu'dan taraftarı üzen haber

Mircea Lucescu'dan taraftarı üzen haber Her transfer dönemi olduğu gibi ismi yine Galatasaray ve Fenerbahçe gibi ekiplerle anılmaya başlanan Mircea Lucescu, kendisini takipteki ekipleri ilgilendirecek bir açıklama yaptı.

Arkas yenilmesine rağmen turlamayı başardı

Arkas yenilmesine rağmen turlamayı başardı Arkas Spor Erkek Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. ve son hafta karşılaşmasında Zenit'e konuk oldu.