Yasin Öztekin

Bursaspor Yasin Öztekin ile prensipte anlaştı

Bursaspor Yasin Öztekin ile prensipte anlaştı Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor, Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Yasin Öztekin ile prensipte anlaştı.

Galatasaraylı iki oyuncuya fazla para ödenmiş!

Galatasaraylı iki oyuncuya fazla para ödenmiş! Galatasaray'ın yaptığı mali incelemeler sonunda Tarık Çamdal ve Yasin Öztekin'e 4 milyon lira fazla ödeme yaptığı ortaya çıktı.

Görüşmeler başladı! Yasin Öztekin'in yeni durağı bakın neresi

Görüşmeler başladı! Yasin Öztekin'in yeni durağı bakın neresi Galatasaray'ın sözleşme yenilemediği Yasin Öztekin, Süper Lig takımları ile görüşmelere başladı.

Galatasaray'da 8 futbolcunun kontratı bitiyor

Galatasaray'da 8 futbolcunun kontratı bitiyor Galatasaray’da 30 Haziran itibarıyla 8 futbolcunun sözleşmesi sona eriyor.

Yasin Öztekin Beşiktaş'ı doğruladı

Yasin Öztekin Beşiktaş'ı doğruladı Galatasaray'la sözleşme yenilemek için görüşmelerin devam ettiğini açıklayan Yasin Öztekin, kariyeriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Beşiktaş Yasin Öztekin'le prensipte anlaştı

Beşiktaş Yasin Öztekin'le prensipte anlaştı Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Yasin Öztekin, Beşiktaş yolunda. 31 yaşındaki, Şenol Güneş'in onay vermesi durumunda siyah-beyazlı formayı giyecek.

Galatasaray'da Yasin Öztekin defteri kapandı

Galatasaray'da Yasin Öztekin defteri kapandı Galatasaray ve Yasin Öztekin'in yolları ayrılıyor. Yasin Öztekin sarı kırmızılı takıma veda etmeye hazırlanıyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER