Vodafone Park

Vodafone Park çatısında büyük skandal

Vodafone Park çatısında büyük skandal Stadın çatısının dış kaplama işini üstlenen firmanın yurt dışından numune olarak 1. sınıf membran getirdiği ancak daha düşük kalitede malzeme kullandığı ortaya çıktı. Başkan Çebi ve ekibi konuyu mahkemeye taşıma kararı aldı.

Beşiktaş Vodafone Park Stadı'nda bomba paniği!

Beşiktaş Vodafone Park Stadı'nda bomba paniği! Beşiktaş Vodafone Park Stadı önünde özel güvenlik görevlilerine "Çantamda bomba var. Patlatacağım" dediği öne sürülen kişi, İstiklal Caddesi’nde gözaltına alındı.

Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta bileği bükülmüyor

Beşiktaş'ın Vodafone Park'ta bileği bükülmüyor Bu sezon ligde ve Avrupa’da istediği sonuçları alamayan Beşiktaş, Başakşehir’le oynayacakları mücadele öncesinde başarılı iç saha karnesine güveniyor. Vodafone Park’ta çıktığı son 13 lig maçında bileği bükülmeyen Beşiktaş, evindeki başarısını bugün de sürdürmeyi hedefliyor.

Vodafone Park'ta çocuk istismarına tepki gösterdiler

Vodafone Park'ta çocuk istismarına böyle tepki gösterdiler Spor Toto Süper Lig'de oynanan Beşiktaş-Ankaragücü maçında anlamlı bir protestoya imza atıldı. Futcolvular Vodafone Park'ta çocuk istismarına bakın nasıl tepki gösterdiler

Vodafone Park’ın büyüsü bozuldu

Vodafone Park’ın büyüsü bozuldu Siyah-beyazlı ekip, 11 Nisan 2016’da Bursa maçıyla açılan yeni stadında bu sezon büyük düşüş yaşadı.

Beşiktaş - Trabzonspor maçından kareler

Beşiktaş - Trabzonspor maçından kareler Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Trabzonspor, Vodafone Park'ta karşılaştı.

Beşiktaş Galatasaray derbisinden kareler

Beşiktaş Galatasaray derbisinden kareler Spor Toto Süper Lig'in 14. Haftasında Beşiktaş ile Galatasaray, Vodafone Park'ta karşı karşıya geldi.

TREND HABERLER