Tosic

Beşiktaş'ta sürpriz transfer kararı!

Beşiktaş'ta sürpriz transfer kararı! Cenk Tosun, Oğuzhan Özyakup ve Dusko Tosic'e toplamda 40 milyon euroluk teklif gelmesine rağmen Beşiktaş sezon sonuna kadar oyuncu satmamaya karar verdi.

GS TV'de Tosic'in golüne isyan ettiler

GS TV'de Tosic'in golüne isyan ettiler GS TV'de canlı maç anlatımı yapan spiker ve yorumcular, Beşiktaş'ın baskısı sonrası gelen Tosic'in golüne isyan ettiler.

Beşiktaş'ın defans hattında rekabet arttı

Beşiktaş'ın defans hattında rekabet arttı Marcelo-Tosic ikilisi stoperde istikrarlı bir şekilde oynarken, Ersan Adem Gülüm’ün iyileşmesiyle rekabet iyice arttı.

Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş ve Tosic'e kötü haber

Tahkim Kurulu'ndan Beşiktaş ve Tosic'e kötü haber Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, PFDK'nın kararlarını onadı, Aziz Yıldırım'ın cezasına yapılan itirazı ise reddetti.

PFDK Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye ceza yağdırdı

PFDK Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye ceza yağdırdı Olaylı geçen derbinin ardından, PFDK'ya sevk edilen Tosic, Van Persie, Şenol Güneş ve Metin Albayrak'ın cezaları açıklandı.

Olaylı derbinin faturası ağır oldu

Olaylı derbinin faturası ağır oldu Derbinin gözlemcilerinin verdiği raporlara göre, TFF'nin aralarında Van Persie ve Tosic'in olduğu birçok isme ceza keseceği öğrenildi.

Van Persie'den Tosic'e olay hareket!

Van Persie'den Tosic'e olay hareket! Van Persie'den Beşiktaş - Fenerbahçe maçında Tosic'e olay hareket...

TREND HABERLER
TREND HABERLER