Spor Haberleri

Fenerbahçe'de Max Kruse sakatlandı

Fenerbahçe'de Max Kruse sakatlandı Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse, 25. dakikada yaşadığı sakatlık sonrası yerini 31. dakikada Miha Zajc'a bıraktı.

Ali Koç Fenerbahçe'ye başkan oldu serveti eridi!

Fenerbahçe'ye başkan oldu serveti eridi! Forbes Türkiye, Mart ayı sayısında bu yıl 15. kez hazırladığı "En Zengin 100 Türk" listesini açıkladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kendisine 43. sırada yer buldu. Ancak bu listede bir detay dikkat çekti.

Anderlecht taraftarları 'bedava' gelse bile Karius'u istemiyor

Böyle giderse oynayacak takım bulamayacak! Beşiktaş'ta Loris Karius'un adı kısa süre önce Anderlecht ile anılmıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından Belçikalı taraftarlar, Alman kaleci için "Bedava gelse istemiyoruz" dedi.

Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldinho tutuklandı

Bu duruma düşecek adam mıydın Ronaldinho! 'Ne oldum değil ne olacağım' demeli diye boşuna dememişler... Sahte pasaport düzenlemek iddiasıyla Paraguay'da gözaltına alınan Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldinho tutuklandı.

FİFA yeni kurallar getiriyor sınırsız oyuncu değişikliği geliyor

Futbolda sınırsız oyuncu değişikliği geliyor FIFA, futbolda taç atışının ayakla kullanılması, zaman cezası, zamanın durdurulması ve sınırsız oyuncu değişikliği hakkıyla ilgili yeni kurallar test edecek.

Oğuzhan Özyakup Beşiktaş Türkiye'nin Feyenoord'u dedi

Beşiktaş Türkiye'nin Feyenoord'u dedi Beşiktaş'ın Feyenoord'a kiraladığı Oğuzhan Özyakup, kulüp televizyonuna verdiği röportajda yeni takımı, ilk maçında attığı gol ve Beşiktaş'tan bahsetti.

Boyu kısa diye Galatasaray'ın kapısından dönmüş!

Boyu kısa diye Galatasaray'ın kapısından dönmüş! Trabzonspor'un yetenekli kalecisi Uğurcan Çakır hakkında konuşan eski hocası Nizamettin Arslan, "Galatasaray'a gitmiş, boyu kısa diyerek almamışlar" dedi.