Son Dakika Spor

Avrupa'dan Fenerbahçe için 3 transfer iddiası birden

Avrupa'dan Fenerbahçe için 3 transfer iddiası birden Transfer dönemini hareketli geçirmesi beklenen Fenerbahçe için İspanya'dan Balotelli, Fransa'dan Fousseni Diabate İspanya ve Portekiz'den ise Cristian Lema için transfer iddiaları geldi.

Volkan Demirel Dubai'de tatil yaptı

Volkan Demirel Dubai'de tatil yaptı Fenerbahçe'de Aatıf ve Dirar affedilirken Volkan Demirel'e af çıkmadı. Buna rağmen Dubai'de tatil yapan deneyimli kalecinin son derece keyifli olduğu görüldü.

Mesut Özil'in o partiden sonra ödediği bedel ağır oldu

Mesut Özil'in o partiden sonra ödediği bedel ağır oldu 70 kadınlı uyuşturucu partisinde görüntülenen Türk futbolcu Mesut Özil, Arsenal'da formayı unuttu. Mesut, dünkü Liverpool maçında kadroya bile giremedi.

Sporda 2018 yılı böyle geçti

Sporda 2018 yılı böyle geçti Kazanılan şampiyonluklardan kaybettiğimiz değerlere, sporda 2018 yılı böyle geçti.

Fenerbahçe Benfica'nın stoperine talip oldu

Fenerbahçe Benfica'nın stoperine talip oldu Portekiz basını, Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin Benfica'nın gözden çıkardığı 1.90'lık stoperi Cristian Lema'yı istediğini yazdı.

Ali Koç yıldız isim için Londra'ya gitti

Ali Koç yıldız isim için Londra'ya gitti Football Italia sitesi, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un İngiliz devi Chelsea'yle Cesc Fabregas transferi hakkında görüşmek için Londra'da bulunduğunu iddia etti.

Schumacher hem ağladı hem ağlattı

Schumacher hem ağladı hem ağlattı Fransa’da beş sene önceki kayak kazasının ardından bitkisel hayatta yaşamını sürdüren Michael Schumacher içinde bulunduğumuz yılda da hayranlarını üzdü.

TREND HABERLER
TREND HABERLER