Soldado

Derbide kavgaya karışanlara büyük cezalar geliyor

Derbide kavgaya karışanlara büyük cezalar geliyor Olaylı derbide kavgaya karışan isimleri ağır cezalar bekliyor. Hasan Şaş, Soldado, Belhanda, Jailson, Ndiaye ve Fatih Terim'e 3 ile 10 maç arasında men gelecek.

Soldado'dan Comolliye çok sert tepki

Soldado'dan Comolliye çok sert tepki Uzun süredir kadro dışında kalan Soldado’daki sorun ortaya çıktı. Bundan kısa süre önce bir Suudi Arabistan ekibi, 33 yaşındaki forvet için Fenerbahçe’ye teklif yaptı. Sportif Direktör Comolli, bu gelişme üzerine İspanyol oyuncuyu odasına çağırdı.

Tümer Metin'den bomba Soldado iddiası!

Tümer Metin'den bomba Soldado iddiası! Fenerbahçe'de Beşiktaş maçı kadrosuna alınmayan UEFA'ya verilen takım listesinde de kendine yer bulamayan Fenerbahçe'nin İspanyol forveti Roberto Soldado için bomba bir iddia geldi.

Fenerbahçe Beşiktaş derbisi öncesi üç yıldız kadrodan çıkarıldı

Fenerbahçe Beşiktaş derbisi öncesi üç yıldız kadrodan çıkarıldı Kadıköy'de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi maç öncesi Fenerbahçe'den iki, Beşiktaş'tan ise bir yıldız kadrodan çıkarıldı. Üç yıldız da takımlarının Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için kamp yaptığı tesisleri terk etti.

Kadroya alınmayan Soldado'dan derbi mesajı

Kadroya alınmayan Soldado'dan derbi mesajı Beşiktaş maçı kadrosuna alınmayan Fenerbahçe'nin İspanyol forveti Roberto Soldado'da sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti! Devre arasında gidiyor

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti! Devre arasında gidiyor Fenerbahçe'de sakatlıklar yüzünden bir türlü yüzü gülmeyen yıldız oyuncu devre arasında kesinlikle ayrılıyor...

Soldado Fenerbahçe'de isyan çıkardı

Soldado Fenerbahçe'de isyan çıkardı Comolli ve Cocu ile görüşen Soldado, “Kariyerimi tehlikeye attınız” dedi... İspanyol yıldızın Katar veya Arap Emirlikleri’ne transferi de gündemde...

TREND HABERLER
TREND HABERLER