Selahattin Aydoğdu

Selahattin Aydoğdu'ya hapis şoku! Fatih Terim'e hakaretten yargılanıyordu

Şok karar! Selahattin Aydoğdu'ya hapis cezası Fatih Terim'e hakaret ettiği, tehditte bulunduğu ve kişisel bilgilerini yaydığı iddialarıyla iki ayrı davadan yargılanan Selahattin Aydoğdu, 1 yıl 8 ay ve 6 ay hapis hapis cezasına çarptırıldı.

TFF'den açıklama: Tasvip etmiyoruz

TFF'den açıklama: Tasvip etmiyoruz Türkiye Futbol Federasyonu, yedek yönetim kurulu üyesi Selahattin Aydoğdu ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim ve Selahattin Aydoğdu'nun ifadeleri ortaya çıktı

Fatih Terim ve Selahattin Aydoğdu'nun ifadeleri ortaya çıktı Çeşme Alaçatı'da kavga eden dönemin A Milli Takım Direktörü Fatih Terim ile kebapçı Selahattin Aydoğdu'nun ifadeleri ortaya çıktı.

Selahattin Aydoğdu’nun heykelini diktiler!

Selahattin Aydoğdu’nun heykelini diktiler! Fatih Terim ve damatlarıyla yaşadığı tartışma günlerce gazete manşetlerinde yer alan Selahattin Aydoğdu'ya heykel sürprizi!

Mekan öyle basılmaz böyle basılır dedi bu fotoğrafı paylaştı

Mekan öyle basılmaz böyle basılır dedi bu fotoğrafı paylaştı Futbol yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar, Fatih Terim’in basarak gündeme gelen kebapçı Selahattin Aydoğdu’yu ziyaret etti...

 Fenerbahçe'den Selahattin Aydoğdu açıklaması

Fenerbahçe'den Selahattin Aydoğdu açıklaması Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Fatih Terim’in tartışma yaşadığı kebapçı Selahattin Aydoğdu ile olan fotoğrafının yayılması üzerine sarı-lacivertli kulüpten konuyla ilgili açıklama yapıldı.