Schumacher

Schumacher için üzen açıklama!

Schumacher için üzen açıklama! Geçen hafta Fransa'da yeni bir kök hücre tedavisine başlandığı belirtilen Schumacher'le ilgili olumsuz bir açıklama geldi.

Michael Schumacher'den sevindiren haber geldi

Michael Schumacher'den sevindiren haber geldi Efsane F1 pilotu Michael Schumacher'in bakımından sorumlu olan hemşire, kök hücre tedavisi sonrası Schumacher'in bilincinin yerine geldiğini açıkladı. İngiliz basını da efsane ismin bugün taburcu olacağını iddia etti.

Schumacher için çekilen video dehşet uyandırdı!

Schumacher için çekilen video dehşet uyandırdı! Hayranları Michael Schumacher için çekilen belgesel filmini merakla bekliyordu.. Filminin trailer’ı olarak sunulan bir video Youtube’a yüklendi.. Videoyu izleyenler ise görüntüler karşısında şoke oldu..

Michael Schumacher'den güzel haber

Michael Schumacher'den güzel haber 2013'te Alpler'de geçirdiği kayak kazasından beridir komada bulunan dünyaca ünlü F1 pilotu Michael Schumacher'in sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme...

Michael Schumacher artık yatalak değil

Michael Schumacher artık yatalak değil İngiliz basınının iddiasına göre efsane Alman F1 pilotu Michael Schumacher artık yatalak değil.

Açıkladılar! İşte Schumacher'i ağlatan o görüntü

Açıkladılar! İşte Schumacher'i ağlatan o görüntü Fransa Alpleri'nde 4.5 yıl önce geçirdiği kayak kazasının ardından yarı bitkisel hayatta rehabilitasyon sürecini sürdüren Formula 1’in efsane Alman sürücüsü Michael Schumacher’in, İsviçre’deki villasından görünen dağları ve gölü görünce ağladığı belirtildi.

Michael Schumacher gün geçtikçe eriyor!

Michael Schumacher gün geçtikçe eriyor! Michael Schumacher'in kayak kazasının üzerinden bugün itibariyle tam dört yıl geçti. Ailenin gizlilik kararı, gizemli olanın hastalık değil, hastanın kendisi olmasını sağladı. Gelişmelerin duyulması engellense de, efsane pilotun durumu en çok merak edilen konu olmaya devam etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER