Sadık Çiftpınar

Sadık Çiftpınar'ın eşi Betül Çiftpınar'dan sert tepki

Sadık Çiftpınar'ın eşi Betül Çiftpınar'dan sert tepki Fenerbahçe'nin yeni transferi Sadık Çiftpınar'a sosyal medya üzerinden mesaj atan kişi Betül Çiftpınar'a yakalandı!

Sadık Çiftpınar Fenerbahçe kampına katıldı

Sadık Çiftpınar Fenerbahçe kampına katıldı Fenerbahçe'nin yeni transferi Sadık Çiftpınar, sarı-lacivertli ekibin devre arası kampına katıldı.

Sadık Çiftpınar'dan flaş açıklamalar! 2 büyük camianın benimle ilgilenmesi...

Sadık Çiftpınar'dan flaş açıklamalar! 2 büyük camianın benimle ilgilenmesi... Evkur Yeni Malatyaspor'un transfer dönemindeki gözde futbolcusu Sadık Çiftpınar çok önemli açıklamalarda bulundu.

Resmi teklif yapıldı Fenerbahçe'nin ilk transferi

Resmi teklif yapıldı Fenerbahçe'nin ilk transferi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın istediği Sadık Çiftpınar için ilk teklifi yapan sarı-lacivertliler oldu. Önümüzdeki günlerde anlaşmanın resmi olarak açıklanacağı ifade edildi.

Şenol Güneş'in istediği yerli futbolcular

Şenol Güneş'in istediği yerli futbolcular Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, devre arasında Sadık Çiftpınar, Olcay Şahan ve Ahmet Oğuz'un alınmasını istedi.

Fenerbahçe ve Beşiktaş Sadık Çiftpınar'ın peşinde

Fenerbahçe ve Beşiktaş Sadık Çiftpınar'ın peşinde Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Sadık Çiftpınar'ı isteyen takımları açıkladı. Başkan, "Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın görüşme talepleri oldu" dedi.