Ryan Babel

Ryan Babel Gomis'in takımına gidiyor!

Ryan Babel Gomis'in takımına gidiyor! Beşiktaş'ta sözleşmesi uzatılmayan Babel için Arap kulüpleri sıraya girdi. Son olarak Gomis'in de forma giydiği Al Hilal takımı, Hollandalı futbolcu için Beşiktaş'a 6 milyon euroluk bir teklif yaptı.

Beşiktaşlı Ryan Babel'e kanca

Beşiktaşlı Ryan Babel'e kanca Beşiktaş transfer için yıldız isimlere yönelirken bir yandan da takımdaki oyuncular için teklifler yağıyor.

Beşiktaş Ryan Babel kararını verdi

Beşiktaş Ryan Babel kararını verdi Beşiktaş, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada taraftar ile tartışan Ryan Babel'e ihtar cezası verdi.

Beşiktaş'ta Ryan Babel kadro dışı kalabilir

Beşiktaş'ta Ryan Babel kadro dışı kalabilir Beşiktaşlı yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medyada bir taraftar ile tartışıp hakarette bulunan Babel ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mahmutyazıcıoğlu, "Babel kadro dışı bile kalabilir" dedi.

Babel sosyal medyada taraftarla atıştı

Babel sosyal medyada taraftarla atıştı Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, Ankaragücü maçı sırasında kendisine sosyal medyadan tepki gösteren taraftara "Artık susun" diye cevap verdi.

Beşiktaş'tan Ryan Babel açıklaması!

Beşiktaş'tan Ryan Babel açıklaması! Beşiktaş'ın milli maçta sakatlanan Hollandalı futbolcusu Ryan Babel'in sağ arka adale zarında yırtık ve kanama tespit edildiği bildirildi.

Ryan Babel'den olay paylaşım

Ryan Babel'den olay paylaşım Beşiktaşlı futbolcu Ryan Babel, Kayserispor ile oynanan karşılaşmanın ardından resmi hesabından, Vodafone Park zemininden şikayetçi olduğu bir paylaşımda bulundu.