Quaresma

Tahkim Kurulu Fenerbahçe ve Quaresma'nın cezalarını onadı

Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe ve Quaresma'nın cezalarına onay Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından Fenerbahçe'ye verilen para cezasını ve Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'nın 2 maç cezasını onadı.

Ersin Düzen'den bomba Quaresma iddiası

Ersin Düzen'den bomba Quaresma iddiası Beşiktaş'tan ayrılması gündemde olan Ricardo Quaresma için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Quaresma Fenerbahçe ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi!

Quaresma Fenerbahçe ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi! Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, BB Erzurumspor maçındaki 'kural dışı' hareketi nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi. Ayrıca Fenerbahçe ve Trabzonspor da 'çirkin ve kötü' tezahürat dolayısıyla kurula sevk edilen iki takım oldu.

Quaresma Beşiktaş'ta kalacak mı? Serdal Adalı devreye girdi

Quaresma Beşiktaş'ta kalacak mı? Serdal Adalı devreye girdi Beşiktaş'ta İkinci başkan Serdal Adalı, Türkiye’ye getirdiği Portekizli yıldızı sezon sonuna kadar kalması için ikna edebileceğini söyledi. Ancak Q7’nin yakın çevresinden gelen haberlere göre 35 yaşındaki oyuncunun İstanbul’da kalması mucize olur.

Quaresma Beşiktaş'a veda ediyor

Beşiktaş'ta Quaresma defteri kapanıyor Kartal’da Ricardo Quaresma defteri bugün kapanıyor. Siyah-beyazlı yönetim ile 35 yaşındaki Portekizli yıldız arasında bir süredir devam eden ayrılık görüşmeleri karşılıklı anlaşmayla sonuçlandı.

Ricardo Quaresma hasrete dayanamadı!

Ricardo Quaresma hasrete dayanamadı! Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, 1 gün önce Portekiz'e giden çocuklarını çok özlediğini belirtti.

Quaresma'nın ailesi İstanbul'dan ayrıldı

Flaş haber! Quaresma'nın ailesi İstanbul'dan ayrıldı Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'nın eşi çocuklarıyla birlikte İstanbul'dan ayrıldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER