Quaresma

Quaresma'dan şok karar! Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti!

Quaresma'dan şok karar! Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti! Ricardo Quaresma’nın kulüp tarafından kendisine verilen disiplin cezaları nedeniyle Beşiktaş’ı FIFA’ya şikayet ettiği ortaya çıktı.

Beşiktaş'ta 3 yıldız isim ile yollar ayrılıyor

Beşiktaş'ta 3 yıldız isim ile yollar ayrılıyor Beşiktaş'ta yapılan analiz sonunda takımın 1,5 yıllık ömrü olduğu ortaya çıktı. Yönetim; yaşları ilerleyen Gökhan Gönül, Atiba ve Quaresma'nın yerine genç futbolcu bakıyor.

Rıdvan Dilmen'den Quaresma için olay sözler

Rıdvan Dilmen'den Quaresma için olay sözler Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, canlı yayında Beşiktaş'ın Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup ettiği maçı değerlendirdi.

Beşiktaş'ta kriz! Quaresma ile Negredo'nun arası bozuk

Beşiktaş'ta kriz! Quaresma ile Negredo'nun arası bozuk Quaresma ile Negredo arasındaki kriz devam ediyor. Son olarak Antalyaspor maçında 90 dakika görev yapan Portekizli yıldız, İspanyol golcüye sadece 1 kez pas attı.

Beşiktaş'a Quaresma için 15 milyon euroluk teklif

Beşiktaş'a Quaresma için 15 milyon euroluk teklif Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma için Çin'den 15 milyon euroluk flaş bir teklif geldiği öğrenildi.

Ricardo Quaresma’dan Şenol Güneş’e övgü dolu sözler

Ricardo Quaresma’dan Şenol Güneş’e övgü dolu sözler Ricardo Quaresma hayatını anlatan bir kitap kaleme alıyor. Kitapta Şenol Güneş'ten de bahseden deneyimli yıldız, "Bana bir ilkokul öğretmenim katlanırdı, bir de teknik direktörüm Şenol Güneş katlanıyor" dedi.

Ricardo Quaresma Beşiktaş'a veda mı etti?

Ricardo Quaresma Beşiktaş'a veda mı etti? Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'dan ilginç bir sosyal medya paylaşımı geldi. Portekizli yıldızın sosyal medyadan yaptığı bu paylaşım kimileri tarafından ayrılık sinyali olarak değerlendirildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER