Paok

Avrupa Kulüpler Birliği PAOK'un üyeliğini askıya aldı!

Avrupa Kulüpler Birliği PAOK'un üyeliğini askıya aldı! Avrupa Kulüpler Birliği (ECA), Yunanistan Süper Lig'de AEK ile oynanan maçta kulüp başkanı Ivan Savvidis'in belinde silahla sahaya girmesi nedeniyle PAOK'un üyeliğini askıya aldı.

PAOK taraftarları televizyon kanalını bastı!

PAOK taraftarları televizyon kanalını bastı! Yunanistan takımlarından PAOK takımının taraftarları, ERT3 kanalının canlı yayınını işgal etmesi ülkede büyük yankı uyandırdı.

Galatasaray'a şok! PAOK Rodrigues için FIFA'ya gidiyor!

Galatasaray'a şok! PAOK Rodrigues için FIFA'ya gidiyor! Bu sezon sarı kırmızılı forma ile olağanüstü işlere imza atan ve İngiliz kulüplerinin radarına giren Garry Rodrigues için Yunan basınında önemli bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray'ın Garry Rodrigues'in bonservisinin ilk taksidini ödediği ve geri kalan taksitleri henüz PAOK'un hesabına yatırmadığı belirtildi.

UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı turnuvasının play-off turunda 21 karşılaşma yapıldı.

G.Saray'a büyük şok! FİFA'lık oldu

G.Saray'a büyük şok! FİFA'lık oldu Yunan ekibi PAOK Galatasaray'ı FİFA'ya şikayet etti.

Beşiktaş'ın rakibi Olympiakos'a saldırı şoku!

Beşiktaş'ın rakibi Olympiakos'a saldırı şoku! Beşiktaş'ın rakibi Olympiakos'un takım otobüsü, PAOK maçına giderken saldırıya uğradı.

Yunanistan'da Garry Rodrigues tartışması çıktı

Yunanistan'da Garry Rodrigues tartışması çıktı Galatasaray'ın PAOK'tan transfer ettiği Garry Rodrigues, Yunanistan'da tartışma çıkardı.

TREND HABERLER