Nijerya

Denizlispor Nijeryalı Salami'yi transfer etti

Denizlispor Nijeryalı Salami'yi transfer etti Denizlispor, Nijeryalı santrfor oyuncusu Gbolahan Salami ile 1 yıllık anlaşma sağladı.

Arjantin Nijerya maçı golleri ve özeti

Arjantin Nijerya maçı golleri ve özeti Dünya Kupası D grubunda Arjantin, Nijerya'yı Messi ve Rojo'nun golleriyle 2-1 mağlup etti ve grupta 2. olarak üst tura yükseldi. Arjantin'in son 16 turundaki rakibi, C Grubu'nu ilk sırada bitiren Fransa oldu.

Dünya Kupası'nda günün maçları (26 Haziran)

Dünya Kupası'nda günün maçları (26 Haziran) 2018 Dünya Kupası gruplarında üçüncü maçların heyecanı devam ediyor. Arjantin ve Fransa'nın sahne alacağı günde C ve D gruplarında son 16'ya kalanlar belli olacak.

Nijerya'nın galibiyeti Arjantin'e yaradı

Nijerya'nın galibiyeti Arjantin'e yaradı Dünya Kupası D Grubu mücadelesinde Nijerya İzlanda'yı 2-0 mağlup etti. Bu sonuç Messi'li Arjantin'i ümitlendirdi.

Hırvatistan Dünya Kupası'na galibiyetle başladı

Hırvatistan Dünya Kupası'na galibiyetle başladı Hırvatistan, Oghenekaro Etebo (kk) ve Modric'in golleriyle Nijerya'yı 2-0 mağlup etti.

Nijeryalı taraftarlar canlı tavuk totemi yapamayacak

Nijeryalı taraftarlar canlı tavuk totemi yapamayacak Rusya, Nijeryalı taraftarların Dünya Kupası'nda tavuk totemi yapmalarına izin vermedi.

Arjantin fena dağıldı! Hazırlık maçında büyük hüsran

Arjantin fena dağıldı! Hazırlık maçında büyük hüsran Dünya Kupası'na zor da olsa gitmeyi başaran başaran Arjantin, hazırlık maçında Nijerya'ya 2-0 öne geçtiği maçta 4-2 yenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER