Nabil Dirar

Derbi öncesi sakatların son durumu

Derbi öncesi sakatların son durumu Beşiktaş'ta Adriano'nun, Fenerbahçe'de ise Dirar'ın derbide oynama ihtimallerinin bulunmadığı öğrenildi.

Fenerbahçe'ye derbi öncesi büyük şok!

Fenerbahçe'ye derbi öncesi büyük şok! Fenerbahçe'nin dün akşam oynanan maçta sakatlanan futbolcusu Dirar, Beşiktaş derbisinde oynayamayacak.

Fenerbahçe'ye derbi öncesi Dirar şoku

Fenerbahçe'ye derbi öncesi Dirar şoku Fenerbahçe'de sakatlık nedeniyle oyundan çıkan Nabil Dirar'ın, Beşiktaş karşılaşmasında forma giyme ihtimalinin az olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe UEFA'ya yeni kadro listesini gönderdi

Fenerbahçe UEFA'ya yeni kadro listesini gönderdi Fenerbahçe'de UEFA'ya gönderilen yeni kadroda, Van der Wiel ile Fernandao'nun ismi yer almadı.

Fenerbahçe Ben Arfa transferini bitirdi

Fenerbahçe Ben Arfa transferini bitirdi Aziz Yıldırım'ın talimatlarından sonra girişimlere başlayan Fenerbahçe, bu hafta içerisinde Ben Arfa transferini açıklayacak.

Fenerbahçe'den 4 isme imza töreni! İşte açıklamalar...

Fenerbahçe'den 4 isme imza töreni! İşte açıklamalar... Fenerbahçe, yeni transferleri Nabil Dirar, Carlos Kameni ve sözleşme yenilen oyuncuları Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım için imza töreni düzenledi.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Nabil Dirar İstanbul'a geldi

Fenerbahçe'nin yeni transferi Nabil Dirar İstanbul'a geldi Fenerbahçe'nin geçen ay İstanbul'a davet ettiği Monaco'nun Faslı oyuncusu Nabil Dirar İstanbul'a geldi.