Muhammed Salah

Maçtan sonra Muhammed Salah ve eşi sahaya indi

Maçtan sonra Muhammed Salah ve eşi sahaya indi Ligin 38. ve son haftasına, Liverpool'un bir puan önünde lider giren Manchester City, Brighton'a konuk oldu. Liverpool ise Wolverhampton'ı ağırladı. Liverpool, Wolverhampton maçından sonra tribünlere veda etmek için sahaya inen futbolcuların eşleri ve çocukları ile birlikte yöneticiler, renkli görüntüler oluşturdular.

Muhammed Salah'a fahri vatandaşlık!

Muhammed Salah'a fahri vatandaşlık! Çeçenistan Cumhuriyeti'nin Devlet Başkanı Ramazan Kadirov, Mısırlı yıldız futbolcu Muhammed Salah'a fahri vatandaşlık unvanı verdiğini duyurdu.

Muhammed Salah Dünya Kupası'ndaki ilk maçında tarihe geçti

Muhammed Salah Dünya Kupası'ndaki ilk maçında tarihe geçti Dünya Kupasında mücadele eden Mısır'ın yıldızı Salah, Rusya maçında ağları sarsarak ülke tarihinin 3. golüne imza attı.

Salah'a 100 kiloluk pasta kesildi

Salah'a 100 kiloluk pasta kesildi Mısır Milli Takımı'nın yıldız futbolcusu Mohamed Salah’ın doğum günü 100 kilogramlık pasta ile kutlandı

Salah Dünya Kupası'nda sahada

Salah Dünya Kupası'nda sahada Mısırlı yıldız Muhammed Salah, Dünya Kupası'nın ilk maçında sahada olacak.

Muhammed Salah'ın son durumu

Muhammed Salah'ın son durumu Mısır, Dünya Kupası hazırlıklarını Belçika'da sürdürüyor. Kampın bir numaralı gündem maddesi ise Muhammed Salah'ın sağlık durumu.

Salah Mısır Milli Takım kadrosunda

Salah Mısır Milli Takım kadrosunda Mısır Milli Takımı'nın 23 kişilik kadrosuna sakatlığı bulunan Liverpoollu Salah'ın yanı sıra Kasımpaşa'dan Trezeguet de dahil edildi.