Mariano

Transfer atağı! Mariano'nun yerine o geliyor

Transfer atağı! Mariano'nun yerine o geliyor Sol bek için Saracchi ile anlaşan Galatasaray, sağ bek sorununu da çözmek üzere. Mariano’yu satmaya hazırlanan Sarı-Kırmızılılar, buradan gelecek sıcak para ile Sangare transferini bitirmeyi planlıyor.

Galatasaray'da Mariano’nun şansı kalmadı

G.Saray'da ayrılık zamanı! Şansı kalmadı Devre arasına 3 hafta kala Mariano’nun gitme ihtimali iyice güçlendi. Teknik heyetin bu sezonki performansından hiç memnun olmadığı Brezilyalı sağ bek, Alanya maçında da sınıfta kaldı.

Ocak'ta Mariano gidiyor Linnes dönüyor

Ocak'ta Mariano gidiyor Linnes dönüyor Brezilya’daki birkaç kulüpten transfer teklifi alan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Mariano’yu gözden çıkaran teknik direktör Fatih Terim, onun yerine Martin Linnes’i ikinci yarıya hazırlıyor.

Mariano’ya Fluminense vizesi çıktı

Galatasaray’dan transfer vizesi çıktı Galatasaray’da eski kulübü Fluminense’nin talip olduğu Mariano için Sarı-Kırmızılılar’dan transfer izni çıktı.

Terim biletlerini kesti! Galatasaray'da 5 isim yolcu

Terim biletlerini kesti! G.Saray'da 5 isim yolcu Fenerbahçe derbisinden sonra Gençlerbirliği maçında da puan kaybedilmesi Fatih Terim'i sinirlendirdi. Deneyimli teknik adam milli aradan sonra kadroda revizyona gidecek. Terim; Mariano, Nagatomo, Belhanda gibi isimleri kızağa çekecek.

Galatasaray'da kadro operasyonu

Galatasaray'da kadro operasyonu Yaklaşık üç günde bir maça çıkan Galatasaray’da yorgunluk belirtileri oluştu. Teknik heyet, Gençlerbirliği maçında belirli değişikliklere gidecek. Nagatomo, Mariano, Falcao ve Babel’e kulübe yolu göründü.

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor

Fatih Terim'den sürpriz tercih! Ozornwafor gidiyor Galatasaray'dan sürpriz operasyon.. Kadrosundaki yabancı sayısı 14’e çıkan Galatasaray yeni oyunculara yer açmak için Mbaye Diagne ve Kostas Mitroglou gönderilecek, Ozornwafor 1 yıllığına kiralanacak..