Lens

Beşiktaş'ta Jeremain Lens krizi ertelendi

Beşiktaş'ta Jeremain Lens krizi ertelendi Beşiktaş'tan alacaklarını tahsil edemediği takdirde dün serbest kalacak olan Jeremain Lens'e 600 bin euro ödeme yapıldı.

Beşiktaş'ta yaprak dökümü devam ediyor

Beşiktaş'ta yaprak dökümü devam ediyor! 3 isim yolcu Ekonomik sıkıntılar sebebiyle Pepe ve Babel’i gönderen, Quaresma’yla da ipleri koparmak için avukatlarıyla son görüşmeleri yapan Beşiktaş Yönetimi, 3 isimle daha yol ayrımına geldi. Siyah- Beyazlılar’ın; transfer döneminin bitimine sayılı günler kala; Lens, Vida ve Adriano’yu da satabileceği konuşuluyor.

UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın en iyisi seçildi

UEFA Avrupa Ligi'nde haftanın en iyisi seçildi UEFA Avrupa Ligi'nde Sarpsborg'u 3-2 mağlup eden Beşiktaş'ta Jeremain Lens, haftanın futbolcusu seçildi.

Adem Ljajic hakkında flaş gelişme!

Adem Ljajic hakkında flaş gelişme! Beşiktaş'a Torino'dan gelen ve kiralık olarak oynayan Adem Ljajic hakkında flaş gelişme yaşandı.

 Fikret Orman'dan bomba açıklamalar

Fikret Orman'dan bomba açıklamalar Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.

Lens önerdi Beşiktaş aldı

Lens önerdi Beşiktaş aldı Fikret Orman yönetimiyle birlikte transferde daha temkinli adımlar atan Beşiktaş, gurbetçi futbolculara oldukça önem veriyor.

Josef de Souza'dan Lens'e yanıt

Josef de Souza'dan Lens'e yanıt Josef, Beşiktaş'la anlaştıktan sonra "Gerçekler acıtır" diyen Lens'e, paylaştığı fotoğrafın üstüne "Gerçek bu" yazarak cevap verdi.