Kjaer

Fenerbahçe'de 3 futbolcunun satışı kesinleşti

Fenerbahçe'de 3 futbolcunun satışı kesinleşti FFP kriterleri gereği oyuncu satmak zorunda olan Fenerbahçe'de yönetim, satılacak oyuncuları belirlemeye başladı.

Derbi öncesi Fenerbahçe'de Kjaer belirsizliği

Derbi öncesi Fenerbahçe'de Kjaer belirsizliği Galatasaray derbisinin hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de Kjaer bilmecesi yaşanıyor.

Fenerbahçe'den Simon Kjaer'e uyarı

Fenerbahçe'den Simon Kjaer'e uyarı Fenerbahçe'nin Danimarkalı stoperi Kjaer'e sarı-lacivertli yönetimden transfer uyarısı geldi.

Fenerbahçe Kjaer'in bedelini açıkladı!

Fenerbahçe Kjaer'in bedelini açıkladı! Gelecek sezonki transferler için bütçe oluşturmaya çalışan Fenerbahçe, hem kendisine para kazandıracak hem de Avrupa’nın devlerinin takibindeki Danimarkalı stoperin bonservisini bedelini açıkladı.

İşte Fenerbahçe'nin dev transfer planı!

İşte Fenerbahçe'nin dev transfer planı! UEFA’nın mali kriterleri nedeniyle her adımını dikkatli atmak zorunda olan sarı lacivertliler, hesaplarını, satılabilecek futbolcular üzerine yapıyor.

Fenerbahçe Kjaer'de ters köşeye yatırdı

Fenerbahçe Kjaer'de ters köşeye yatırdı Fenerbahçe, takımda kalıp kalmayacağı belirsiz olan Danimarkalı savunma oyuncusu Simon Kjaer'i bırakmayacak.

Fenerbahçe'de 6 ismin bileti kesildi

Fenerbahçe'de 6 ismin bileti kesildi Fenerbahçe yönetimi, aralarında Van Persie'nin de bulunduğu 6 ismi satarak transfer için kaynak oluşturmayı planlıyor.