Katar

2022 Dünya Kupası FIFA ve Katar'ın ortaklığıyla düzenlenecek

2022 Dünya Kupası FIFA ve Katar'ın ortaklığıyla düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nın, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ile ev sahibi Katar'ın ortak girişimi olarak düzenleneceği açıklandı.

Katar Milli Takımı Asya Kupası final maçı öncesi saha kenarında namaz kıldı

Katar Milli Takımı Japonları şaşkına çevirdi Asya Kupası finalinde Japonya ile kozlarını paylaşacak olan Katar Milli Takımı maç öncesi saha kenarında namaz kıldı.

Mehmet Özdilek'e Katar'dan sürpriz transfer teklifi

Mehmet Özdilek'e Katar'dan sürpriz transfer teklifi Deneyimli teknik direktör Mehmet Özdilek'e Katar'dan süpriz bir transfer teklifi geldi.

Ozan Tufan'a tek teklif Katar'dan

Ozan Tufan'a tek teklif Katar'dan Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'ı, Bülent Uygun'un çalıştırdığı Al Gharafa takımının transfer etmek istediği öğrenildi.

Sneijder yeni takımına imzayı attı! İşte o anlar

Sneijder yeni takımına imzayı attı! İşte o anlar Katar'ın El-Gharafa takımı, 1,5 yıllığına kadrosuna kattığı Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'i basına tanıttı.

BAE'den Katar'a Dünya Kupası teklifi

BAE'den Katar'a Dünya Kupası teklifi Ambargo altındaki Katar, 2022 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanırken BAE'den ilginç bir teklif aldı.

Yılmaz Vural yurt dışında takım çalıştıracak

Yılmaz Vural yurt dışında takım çalıştıracak Göztepe'yi 14 yıllık aranın ardından Süper Lig'e çıkarmasına rağmen görevine son verilen Yılmaz Vural, Katar'dan teklif aldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER