Karşıyaka

Karşıyaka filesinde üç takviye

Karşıyaka filesinde üç takviye Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi ekiplerinden Karşıyaka dış transferde 3 oyuncuyla anlaşarak kadrosunu güçlendirdi.

FIBA'dan Karşıyaka'yı kızdıran skandal paylaşım

FIBA'dan Karşıyaka'yı kızdıran skandal paylaşım FIBA Europe Cup'ın resmi sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşım Karşıyaka taraftarlarını ayağa kaldırdı. FIBA, Europe Cup'ın yarı finalleri öncesi sosyal medyada son 4'e kalan takımlarının birer oyuncusunu gladyatör arenasında gösteren karikatür yayımladı.

Karşıyaka 303 gün sonra dış sahada kazandı

Karşıyaka 303 gün sonra dış sahada kazandı TFF 3. Lig 2. Grup’ta deplasmanda Yeni Orduspor’u deviren Karşıyaka, deplasmanda 303 gün sonra galip gelmeyi başardı.

Yılmaz Vural Adana Demirspor'un başına geçti

Yılmaz Vural Adana Demirspor'un başına geçti Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural oldu.

Karşıyaka'da Pınar Cup başlıyor

Karşıyaka'da Pınar Cup başlıyor Pınar Karşıyaka'nın son yıllarda her sezon öncesi geleneksel olarak organize ettiği Pınar Cup, yarın başlayacak.

Karşıyaka’da tarihi tehlike

Karşıyaka’da tarihi tehlike Futbolda sezonun ilk yarısında aldığı puan silme cezaları ve transfer yasağıyla 38 yıl sonra 3. Lig'e düşerken tarihinde ilk kez de dördüncü kategoriye gerileyen Karşıyaka, FIFA tarafından sahaya bile çıkmadan amatör kümeye düşürülmenin eşiğinde...

Karşıyaka'nın yeni sezon planı belli oldu

Karşıyaka'nın yeni sezon planı belli oldu Karşıyaka, yeni sezonda 3'üncü Lig'de öncelikle mevcut kadroyu ana hatlarıyla korumaya çalışacak.