Juventus

Manchester United Paul Pogba için çıldırdı!

Manchester United Paul Pogba için çıldırdı! Manchester United, Juventus'un Fransız yıldızı Paul Pogba'yı kadrosuna katmak için kesenin ağzını sonuna kadar açtı.

Real Madrid bombayı patlattı

Real Madrid bombayı patlattı Juventus, Real Madrid'in Alvaro Morata'nın sözleşmesindeki geri alma opsiyonunu kullanarak oyuncuyu transfer ettiğini açıkladı.

Wesley Sneijder Juventus yolunda

Wesley Sneijder Juventus yolunda Galatasaray yönetiminin menajerine kulüp bulsun dediği Wesley Sneijder İtalyan devi Juventus'a gidiyor..

Bilic o isim için 20 milyonu gözden çıkardı

Bilic o isim için 20 milyonu gözden çıkardı Slaven Bilic’in çalıştırdığı West Ham United’ın, Zaza için 20 milyon euroluk teklif yapmaya hazırlandığı iddia edildi..

Real Madrid Morata'yı geri alıyor

Real Madrid Morata'yı geri alıyor Real Madrid, 2014'te Juventus'a sattığı Alvaro Morata'yı "30 milyon euroya geri döner" opsiyonunu kullanıp transfer ediyor.

Juventus sözleşmesini uzattı!

Juventus sözleşmesini uzattı! İtalya Serie A takımlarından Juventus, Fransız futbolcusu Patrice Evra ile sözleşme yeniledi.

Juventus Patrice Evra ile nikah tazeledi

Juventus Patrice Evra ile nikah tazeledi Seri A şampiyonu Juventus, Fransız sol bek Patrice Evra'nın sözleşmesini uzattığını bildirdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER