İngiltere

İngiltere Belçika maçı sonucu ve özeti

İngiltere Belçika maçı sonucu ve özeti 2018 Dünya Kupası'nda grup aşamasının sonuna gelindi. İngiltere Belçika maçı ve Panama Tunus maçı ile grup aşaması sona ererken G Grubu'nun liderini belirleyen karşılaşmada İngiltere ile Belçika kozlarını paylaştı. Zorlu karşılaşmada kazanan 1-0'lık skorla Belçika oldu. Belçika H Grubu ikincisi Japonya ile, İngiltere ise H Grubu lideri Kolombiya ile eşleşti.

Dünya Kupası'nda günün maçları (28 Haziran)

Dünya Kupası'nda günün maçları (28 Haziran) Dünya Kupası'nın son grup maçları bugün oynanacak. Günün en kritik karşılaşmasında İngiltere ile Belçika kozlarını paylaşacak.

Harry Kane Messi'nin rekorunu yakaladı

Harry Kane Messi'nin rekorunu yakaladı İngiltere Milli Takım futbolcusu Harry Kane, Dünya Kupasında 152 dakikada attığı 5 golle daha önce 4 kez kupaya katılan Arjantinli yıldız Lionel Messi'yi yakaladı.

İngiltere 2. tur vizesini aldı

İngiltere 2. tur vizesini aldı 2018 FIFA Dünya Kupası G Grubu'nda Tunus maçını son nefeste kazanan İngiltere, Panama'ya gol yağdırdı: 6-1. Ada temsilcisi böylece puanını 6'ya yükselterek 2. tur vizesini aldı.

Dünya Kupası'nda günün maçları (18 Haziran)

Dünya Kupası'nda günün maçları (18 Haziran) Favorilerin sürpriz sonuçlara imza attığı Dünya Kupası'nda 5. günün heyecanı yaşanacak. Bugün sahneye merakla beklenen İngiltere ve Belçika çıkıyor.

Futbolcular Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti Merkel çıldırdı

Futbolcular Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti Merkel çıldırdı Almanya Başbakanı Merkel, İngiltere'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret eden Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ı hedef yaptı. Milli futbolcuları adeta basının önüne atan Merkel, ziyareti bile kaldıramadı.

İngiliz yetkililerden futbolculara Rus kadın uyarısı

İngiliz yetkililerden futbolculara Rus kadın uyarısı İngiltere Futbol Federasyonu ve Buckingham Üniversitesi Güvenlik ve İstihbarat Bölüm Başkanı, futbolcuların Dünya Kupası boyunca Rus kadınlardan uzak durmalarını tavsiye etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER