Hollanda

Hollanda'da 7 madalya kazanan millilerden Mehmetçik'e selam

Hollanda'da 7 madalya kazanan millilerden Mehmetçik'e selam Türkiye Tekvando Milli Takımı, Hollanda Açık Turnuvası'nı 4'ü altın 7 madalya ile tamamladı. Milli sporcularımı turnuva sonrası asker selamı verdi.

Wesley Sneijder'den kariyeriyle ilgili flaş karar

Wesley Sneijder'den kariyeriyle ilgili flaş karar Galatasaray'ın 33 yaşındaki eski yıldızı Wesley Sneijder, kariyeriyle ilgili flaş bir karar aldı.

Amatör futbolcu imkansızı başardı! Bu gol nasıl kaçar?

Amatör futbolcu imkansızı başardı! Bu gol nasıl kaçar? Hollandalı amatör futbolcu Dennis van Duinen'in dünya çapında bir üne kavuşması an meselesi. Ancak bu şöhret genç oyuncunun çok da hoşuna gitmeyebilir.

Van Persie devre arasında Hollanda'ya dönüyor

Van Persie devre arasında Hollanda'ya dönüyor Fenerbahçe'nin kronik sakatı Van Persie, devre arasında Hollanda'ya dönüyor.

Türkiye-Hollanda gerilimi futbola da sıçradı

Türkiye-Hollanda gerilimi futbola da sıçradı Türkiye ile Hollanda arasında yaşanan gerginlik futbolda da bazı endişelere yol açtı. Konuyla ilgili UEFA medya servisi açıklamalar yaptı.

Hollanda basını Beşiktaş'la eşleşmek istemiyor

Hollanda basını Beşiktaş'la eşleşmek istemiyor Hollanda basını, Ajax ve Beşiktaş'ın bir üst tura çıkması halinde, UEFA'nın iki takımı eşleştirmeyebileceğini yazdı.

Türkiye Hollanda'da 12 madalya kazandı

Türkiye Hollanda'da 12 madalya kazandı Türkiye Tekvando Milli Takımı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya yapılan saygısızlığa en iyi cevabı sahada verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER