Göztepe

Mehmet Sepil’den Tamer Tuna için sert açıklama

Mehmet Sepil’den Tamer Tuna için sert açıklama Göztepe’de yeni teknik direktör Bayram Bektaş’la birlikte basın toplantısı düzenleyen Başkan Mehmet Sepil, Tamer Tuna ile neden aniden yolları ayırdıklarını anlattı. Tamer Tuna’nın, 3 yıllık sözleşme teklifine olumsuz yanıt verdiğini aktaran Sepil, “Benimle birlikte olan kadroların işi Göztepe olmalı. Burada çalışan herkesin işi Göztepe’dir. Ben bunu Tamer hocayla yakalayamadım” ifadelerini kullandı.

Göztepe Selçuk Şahin'le yola devam edecek

Göztepe Selçuk Şahin'le yola devam edecek Teknik Direktör Bayram Bektaş'la 1 yılı opsiyonlu 2 senelik sözleşme imzalayıp yeni sezonun ilk adımını atan Göztepe'de sözleşmeleri bu hafta içinde sona erecek Selçuk, kaleci Günay, Tanju ve Leo Schwechlen'in takımda kalmak istediği vurgulandı.

Demba Ba transferinde flaş gelişme

Demba Ba transferinde flaş gelişme Beşiktaş’tan senelik 3 milyon Euro (17 milyon TL) talep eden Demba Ba, yönetimin 2.5 milyon Euro’luk karşı teklifini büyük ölçüde kabul etti. Senegalli yıldız, “Çin’den çok cazip bir rakam önerdiler ancak yuvama dönmek istiyorum” sözleriyle mesajı verdi.

3 Süper Lig ekibi Atiba'nın peşinde

3 Süper Lig ekibi Atiba'nın peşinde Beşiktaş’ın henüz mukavelesini yenilemediği Atiba Hutchinson’a Süper Lig’den teklif yağıyor.

Göztepe yeni hocasını resmen açıkladı

Göztepe yeni hocasını resmen açıkladı Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe, teknik direktör Bayram Bektaş ile sözleşme imzaladı.

Göztepe’de Tamer Tuna bilmecesi

Göztepe’de Tamer Tuna bilmecesi Spor Toto Süper Lig'de başarılı bir sezon geçiren Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna ile yolların ayrılıp aynı saatlerde Ümraniyespor'u çalıştıran Bayram Bektaş'ın 2 yıllığına göreve getirilmesi camiada şaşkınlık yaratırken, olayın perde arkasında ilginç gelişmelerin yaşandığı öğrenildi.

Tamer Tuna'dan Göztepe yönetimine sitem!

Tamer Tuna'dan Göztepe yönetimine sitem! Göztepe'nin yollarını ayırdığı Teknik Direktör Tamer Tuna, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu ve Göztepe yönetiminin kendisiyle görüşmediğini ifade etti.