Gaziantepspor

Gaziantepspor yönetim kurulunda istifa

Gaziantepspor yönetim kurulunda istifa Gaziantepspor'da yönetim kurulu üyesi Hikmet Akay istifa etti.

Gaziantepspor taraftarı yönetimi istifaya çağırdı

Gaziantepspor taraftarı yönetimi istifaya çağırdı Gaziantepspor taraftarları, Kırkayak Parkı'nda yönetimi protesto edip istifaya çağırdı.

Gaziantep maçı dev ekranda verilmeyecek

Gaziantep maçı dev ekranda verilmeyecek Gaziantep’e gidemeyen siyah-beyazlı taraftarlar, Beşiktaş Arena’da dev ekranda maçın yayınlanmasını talep etmişti. Beşiktaş Kulübü, konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a kıyak

Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a kıyak Ligden düşmesi kesinleşen Gaziantepspor, pazar günü yenildiği takdirde Beşiktaş'ı şampiyon yapacağı maça 23 yaşındaki kalecisiyle çıkacak.

Beşiktaş maçı öncesi Gaziantepspor'da yaprak dökümü!

Beşiktaş maçı öncesi Gaziantepspor'da yaprak dökümü! Güneydoğu Anadolu takımının teknik direktörü Bülent Uygun, pazar günü Beşiktaş’ı ağırlayacakları karşılaşmayla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Gaziantepspor'da Beşiktaş maçı öncesi yumruklar konuştu

Gaziantepspor'da Beşiktaş maçı öncesi yumruklar konuştu Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın Gaziantep deplasmanı için biletlerin Beşiktaş taraftarına ayrıldığını açıklamasının ardından Gaziantepspor yönetimi adeta birbirine girdi, yumruklar konuştu.

Gaziantepspor Galatasaray maçı golleri ve geniş özeti

Gaziantepspor Galatasaray maçı golleri ve geniş özeti Galatasaray Gaziantepspor maçının golleri ve geniş özeti internetspor.com tarafından hazırlandı. Galatasaray Gaziantepspor maçı skoru ve süper ligin son puan durumu ne Fenerbahçe ile Galatasaray'ın puanları.

TREND HABERLER
TREND HABERLER