Gaziantep

Gazişehir Gaziantep yeni çubuklu formasını tanıttı

Gazişehir Gaziantep yeni çubuklu formasını tanıttı Süper Lig’in yeni takımlarından Gazişehir Gaziantep, bu sezon giyeceği yeni çubuklu formasını tanıttı.

Gazişehir Gaziantep’te 6 futbolcu ile yollar ayrıldı

Gazişehir Gaziantep’te 6 futbolcu ile yollar ayrıldı Süper Lig’in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep’te kadroda düşünülmeyen 6 futbolcu ile yollar karşılıklı anlaşılarak ayrıldı.

Alin Tosca Gazişehir Gaziantep’te

Alin Tosca Gazişehir Gaziantep’te Süper Lig’in yeni takımlarından Gazişehir Gaziantep, bonservisi elinde olan 27 yaşındaki Rumen futbolcu Alin Tosca’yı 2 yıllığına kadrosuna kattı.

Gazişehir Gaziantep’ten 4 oyuncuya veda

Gazişehir Gaziantep’ten 4 oyuncuya veda Spor Toto Süper Lig’in yeni takımlarından Gazişehir Gaziantep, sözleşmeleri biten Ahmet Kesim, Yonathan Del Valle, Nihat Şahin ve Oğulcan Çağlayan ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Gazişehir Gaziantep de transferde Balkanlara yöneldi

Gazişehir Gaziantep de transferde Balkanlara yöneldi Balkan ülkelerinden transfer edilen Vedat Muriqi, Adem Ljajic, Eljif Elmas gibi genç yeteneklerin Türkiye’de iyi performans göstermesi üzerine Süper Lig takımları, genç ve yetenekli yıldızlar için Balkanlara yöneldi.

Avrupa şampiyonasında Türk kadın hakem gurur kaynağı oldu

Avrupa şampiyonasında Türk kadın hakem gurur kaynağı oldu Farklı mesleklerle başarı öyküsü yazan kadınlar arasında hokey hakemliği yapan ve Challenge III 2019 Women Türk kadın hakem olarak dikkat çeken 20 yaşındaki Ceren Demirtaş performansıyla takdir topluyor.

Naim Süleymanoğlu Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası başladı

Naim Süleymanoğlu Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası başladı Naim Süleymanoğlu Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası, Gaziantep'te başladı.

TREND HABERLER