Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen: Galatasaray büyük takım değil...

Rıdvan Dilmen: Galatasaray büyük takım değil... Rıdvan Dilmen, Kayseri'den 3 puanla dönen Galatasaray'ı analiz etti. Dilmen, "Galatasaray iyi takım değil, büyük takım değil, ama büyük kulüp" dedi.

Vitor Pereira'nın takımı Çin'de şampiyon oldu

Vitor Pereira'nın takımı Çin'de şampiyon oldu Vitor Pereira'nın teknik direktörlüğünü yaptığı Shanghai SIPG, bitime bir hafta kala Çin Ligi'nde tarihinin ilk şampiyonluğuna ulaştı.

Galatasaray Fenerbahçe derbisinin VAR hakemi belli oldu

Galatasaray Fenerbahçe derbisinin VAR hakemi belli oldu Galatasaray ile Fenerbahçe arasında bu akşam Türk Telekom Stadyumu'nda oynanacak derbinin Video Yardımcı Hakem'i (VAR) Ali Palabıyık oldu. Barış Şimşek ise bu zorlu mücadelede Video Yardımcı Hakem Asistan'ı (AVAR) görevinde bulunacak.

İtalyanlar bombayı patlattı! Ali Koç'un hayali ortaya çıktı!

İtalyanlar bombayı patlattı! Ali Koç'un hayali ortaya çıktı! Süper Lig'e Phillip Cocu yönetiminde tarihinin en kötü başlangıcını yapan Fenerbahçe'de Ankaragücü mağlubiyeti sonrası teknik direktör arayışları devam ediyor.

Ali Koç'un şampiyonluk sözü olay oldu!

Ali Koç'un şampiyonluk sözü olay oldu! Ali Koç yönetiminde tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Fenerbahçe'de Koç'un sezon başı söylediği, "Size şampiyonluk sözü veremem" ifadeleri yeniden gündeme geldi.

Fenerbahçe'ye ağır fatura! 31,6 milyon...

Fenerbahçe'ye ağır fatura! 31,6 milyon... Fenerbahçe'de, Ankaragücü karşısında alınan 3-1'lik yenilgi bardağı taşıran son damla olmuş ve teknik direktör Phillip Cocu ile yollar ayrılmıştı.

İsmail Kartal’a hoca dayanmıyor!

İsmail Kartal’a hoca dayanmıyor! Süper Lig'de 10. hafta sonunda 6. sırada yer alan Ankaragücü'nde teknik direktör İsmail Kartal'ın ilginç bir istatistiği ortaya çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER