Fenerbahçe Haberleri

Ali Koç'un gruplaşma var dediği isimler

Ali Koç'un gruplaşma var dediği isimler Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un "Takım paramparça. Herkes gruplara ayrılmış" açıklamasının ayrıntıları ortaya çıktı. Fenerbahçe Futbol Takımı 5 gruba bölünmüş durumda.

Ali Koç: Ersun Yanal sevdasından vazgeçin!

Ali Koç: Ersun Yanal sevdasından vazgeçin! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftarların takımın başında görmek istediği Ersun Yanal'la ilgili açıklamalarda bulundu. Koç, "Sizden rica ediyorum, bu sevdaya bir son verin" dedi.

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif!

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif! İran temsilcisi Traktörsazi, teknik direktörlük görevi için Aykut Kocaman'a teklif yaptı. Kocaman'ın şu anda İran'da olduğu, Traktörsazi ile görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.

Ali Koç'tan Volkan Demirel açıklaması

Ali Koç'tan Volkan Demirel açıklaması Ali Koç, takım kaptanı Volkan Demirel'in yönetim kurulu kararıyla kadro dışı bırakıldığını ve deneyimli eldivenin özür dilemesi halinde konunun açıklığa kavuşacağını belirtti.

Fenerbahçe'de kimse mutlu değil ama Cocu istifa etmiyor!

Fenerbahçe'de kimse mutlu değil ama Cocu istifa etmiyor! Fenerbahçe'de teknik direktör Cocu, Spartak Trnava maçı öncesinde basın toplantısında konuştu. Takımda kimsenin mutlu olmadığını ama istifa etmeyeceğini net şekilde açıkladı.

Fenerbahçe istifa istedi Cocu reddetti

Fenerbahçe istifa istedi Cocu reddetti Fenerbahçe yönetimi, başarısız sonuçların ardından Cocu'nun istifasını istedi ancak Hollandalı teknik adam bu teklifi reddetti.

Eski Fenerbahçeli kaleci futbolu bıraktı

Eski Fenerbahçeli kaleci futbolu bıraktı Bir dönem Fenerbahçe'de de forma giymiş olan milli kaleci Serdar Kulbilge, aktif futbol yaşantısını noktaladığını açıklayarak, antrenör olarak futbola hizmet edeceğini söyledi.