Euro 2016

İşte Bilic'in EURO2016 favorisi

İşte Bilic'in EURO2016 favorisi West Ham United Menajeri Slaven Bilic, Euro 2016 öncesi görüşlerini paylaştı.

Euro 2016'yı kana bulayacaktı yakalandı

Euro 2016'yı kana bulayacaktı yakalandı Ukrayna Gizli Servisi, şampiyonada pek çok saldırı düzenlemeyi planlayan bir Fransız teröristin yakalandığını duyurdu.

A Milli Takım Karadağ ile karşılaşıyor

A Milli Takım Karadağ ile karşılaşıyor Türkiye A Milli Futbol Takımı, Euro 2016 hazırlıkları kapsamında Karadağ ile özel maç yapacak.

Euro 2016 öncesi milli takımda çifte tehlike!

Euro 2016 öncesi milli takımda çifte tehlike! Burak Yılmaz’ın, 10 Haziran’da başlayacak turnuvaya hazır bir şekilde yetişemeyeceği ihtimali Fatih Terim’i kara kara düşündürüyor. Serdar Aziz’in de bitmeyen sağlık şikayetleri ve bir türlü iyileşememesi can sıkıyor

Sinan Gümüş Milli Takım'a neden alınmadı?

Sinan Gümüş Milli Takım'a neden alınmadı? Galatasaray'ın gol makinesi Sinan Gümüş'ün neden ay-yıldızlı ekipte olmadığı ortaya çıktı.

Türk futbolunu bekleyen büyük tehlike

Türk futbolunu bekleyen büyük tehlike Türk Milli Takımı, Euro 2016 öncesi moralsiz.. Peki Yıldız futbolcular Türkiye'ye gelir mi? İşte Türk futbolunu bekleyen tehlikeler..

Fransa Euro 2016 için garanti verdi

Fransa Euro 2016 için garanti verdi Fransa Spor Bakanı Thierry Braillard, ev sahipliği yapacakları 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2016) güvenlik konusunda garanti verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER