Edin Visca

Edin Visca Beşiktaş için gemileri yaktı

Edin Visca Beşiktaş için gemileri yaktı Kara Kartal, Visca için Başakşehir ile görüşmüş ancak 15 milyon Euro’luk bonservis sorunu ile karşılaşmıştı. Transferde Boşnak futbolcu devreye girdi, yönetimden kolaylık istedi.

Edin Visca'dan transfer açıklaması

Edin Visca'dan transfer açıklaması Süper Lig'den birçok takım ile adı geçen Başakşehirli Edin Visca transferiyle ilgili iddialar hakkında ülke basınına açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'de Edin Visca ve İrfan Can Kahveci'yi istiyor

Fenerbahçe Başakşehir'den iki futbolcuyu istiyor Fenerbahçe gelecek sezon hedefini şampiyonluk olarak belirledi.. Bu yüzden kadrosunu güçlendirmek isteyen sarı lacivertli takımın listesinin en başında Başakşehir'den iki isim var. İşte Ersun Yanal'ın istediği o isimler..

Başakşehir'in yıldızına 10 milyon Euro

Başakşehir'in yıldızına 10 milyon Euro Süper Lig’in tartışmasız en formda oyuncusu Edin Visca’ya Almanlar talip oldu. Wolfsburg’un takip ettiği yıldız isim için Schalke’nin ise şimdiden 10 milyon Euro’luk bir teklif hazırlığında olduğu öğrenildi.

Başakşehir F.Bahçe'den dünyaları istedi

Başakşehir F.Bahçe'den dünyaları istedi Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Edin Visca için Göksel Gümüşdağ ile görüşmelere başladı.

Başakşehir'den flaş Visca kararı!

Başakşehir'den flaş Visca kararı! Başakşehir, takımın yıldız ismi Edin Visca'nın transferi hakkında kararını verdi..

Edin Visca Avrupa'da en fazla asist yapan ikinci isim

Edin Visca Avrupa'da en fazla asist yapan ikinci isim Başakşehir'in Boşnak futbolcusu Edin Visca, Manchester City'nin Belçikalı yıldızı Kevin de Bruyne'un ardından Avrupa'da en çok asist yapan isim.