Dorukhan Toköz

Dorukhan Toköz için Roma talip oldu

Dorukhan Toköz için Roma talip oldu Beşiktaş’ta bu sezonun yükselme devrinde olan Dorukhan Toköz için İtalyan ekibi Roma talip oldu.. Roma'nın Beşiktaşlı futbolcu için masaya oturmak üzere olduğu iddia edildi..

Beşiktaş Dorukhan Toköz'ün bonservisini belirledi!

Yönetim kararını verdi! İşte bonservisi Beşiktaş’ta sadece 1 sezonda büyük bir gelişim göstererek ilk 11’in değişilmez ismi olan ardından A Milli Takım’la vitrine çıkan Dorukhan Toköz’ün değeri belli oldu!

Dorukhan Toköz formanın hakkını veriyor

Dorukhan Toköz formanın hakkını veriyor Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ın Trabzonspor'la 2-2 berabere kaldığı maçta ortaya koyduğu mücadeleyle takımını ateşleyen isim oldu.

Beşiktaş'ın Sarpsborg 08 maçı kadrosu açıklandı

Beşiktaş'ın Sarpsborg 08 maçı kadrosu açıklandı UEFA Avrupa Ligi'nde Sarpsborg 08 ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş'ın maç kadrosu belli oldu. Sakatlıkları devam eden Pepe, Medel, Babel, Gökhan Töre, Enzo Roco ve Gökhan Gönül takım yer almadı.

Beşiktaş'ı gençleri sırtladı taraftardan alkış topladılar

Beşiktaş'ı gençleri sırtladı taraftardan alkış topladılar Beşiktaş'ın deplasmanda Ankaragücü'nü 4-1 mağlup ettiği mücadelede, siyah-beyazlı takımın genç futbolcuları, Dorukhan Toköz ve Güven Yalçın sergilediği performansla taraftardan alkış topladı.

Beşiktaş'ın UEFA kadrosu açıklandı! Atiba yok...

Beşiktaş'ın UEFA kadrosu açıklandı! Atiba yok... Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi maçlarında oynayacağı kadroyu açıkladı.

Fikret Orman Türkçe soruyu Türkçeye çevirdi

Fikret Orman Türkçe soruyu Türkçeye çevirdi Beşiktaş'ın yeni transferleri için düzenlendiği basın toplantısında Fikret Orman'ın, Güven Yalçın'a Türkçe sorulan soruyu Türkçeye çevirmesi izleyenleri güldürdü.

TREND HABERLER
TREND HABERLER