Donald Trump

Trump ile NBA yıldızları arasında Beyaz Saray atışması

Trump ile NBA yıldızları arasında Beyaz Saray atışması ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray'a davet ettiği şampiyon takımın oyuncusu Stephen Curry'nin ardından Lebron James de tepki koydu.

LeBron James'ten Donald Trump'a ağır sözler

LeBron James'ten Donald Trump'a ağır sözler NBA'in dünyaca ünlü yıldızı LeBron James, Donald Trump'ı önce ülkedeki nefreti körüklemekle suçladı. Daha sonra da Trump'a 'Sözde başkan' dedi.

FIFA'dan Katar'a 2022 baskısı

FIFA'dan Katar'a 2022 baskısı Organize halde Katar'a karşı duran ülkelerden sonra FIFA da bir açıklama yaparak 2022 Dünya Kupası için ülkeyi tehdit etti.

Efsane isim Donald Trump'ın kurbanı oldu

Efsane isim Donald Trump'ın kurbanı oldu Manchester United'ın efsane golcülerinden Dwight Yorke, Donald Trump sonrası ABD sınır kapılarında artırılan güvenlik önlemlerinin kurbanlarından biri oldu.

Enes Kanter sonunda bunu da yaptı!

Enes Kanter sonunda bunu da yaptı! FETÖ'ye biat yemini eden Enes Kanter, ABD seçimlerinde Donald Trump'ın başkan olacağının anlaşılmasının ardından tepki çeken bir harekete imza attı.

Fenerbahçeli Trump ve o fotoğrafın hikayesi!

Fenerbahçeli Trump ve o fotoğrafın hikayesi! ABD Başkanı olan Donald Trump'ın Fenerbahçe formalı fotoğrafı sosyal medyayı salladı. İşte o fotoğrafın hikayesi...

Donald Trump'tan Muhammed Ali mesajı

Donald Trump'tan Muhammed Ali mesajı Efsanevi boksör Muhammed Ali için ülkenin önde gelen siyasileri ve sivil toplum örgütlerince taziye mesajları yayımlandı.