Denizlispor

Süper Lig'de ilk 3 haftanın programı açıklandı

Süper Lig'de ilk 3 haftanın programı açıklandı Spor Toto Süper Lig'de ilk 3 haftanın programı açıklandı. 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu, 16 Ağustos Cuma günü 20:30'da Denizlispor - Galatasaray maçıyla başlayacak.

Denizlispor'da Mbamba da TFF'ye başvurdu

Denizlispor'da Mbamba da TFF'ye başvurdu Spor Toto Süper Lig'e yükseldikten sonra sözleşmesi süren futbolcuların alacakları için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başvurduğu Yukatel Denizlispor'da, Kibong Mbamba da aynı yolu seçti.

Denizlispor'da iki transfer daha tamam

Denizlispor'da iki transfer daha tamam Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Yukatel Denizlispor transferde iki hamle daha yaptı.

Denizlispor Burak Çalık ve Mehmet Akyüz'e teklif bekliyor

Denizlispor Burak Çalık ve Mehmet Akyüz'e teklif bekliyor Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Yukatel Denizlispor'da dış transfer çalışmaları hızla sürerken, sözleşmesi devam eden mevcut futbolculardan golcüler Mehmet Akyüz ile Burak Çalık'la yolların ayrılabileceği ifade edildi. 

Denizlispor Gökhan Töre için düğmeye bastı

Denizlispor Gökhan Töre için düğmeye bastı Süper Lig'in yeni ekiplerinden Denizlispor, Beşiktaş'ta kadroda düşünülmeyen Gökhan Töre'nin peşine düştü.

Denizlispor Rodellega ile anlaştı

Denizlispor Rodellega ile anlaştı Denizlispor, Kolombiyalı golcü Hugo Rodallega'nın transferi için sona yaklaştı. Oyuncu ile genel anlamda anlaşan yeşil-siyahlı ekibin, ufak pürüzleri de halledip önümüzdeki günlerde transferi açıklaması bekleniyor.

Denizlispor Rodallega’yı bitiriyor

Denizlispor Rodallega’yı bitiriyor Denizlispor, Kolombiyalı golcü Hugo Rodallega’nın transferi için sona yaklaştı. Oyuncu ile genel anlamda anlaşan yeşil-siyahlı ekibin, ufak pürüzleri de halledip önümüzdeki günlerde transferi açıklaması bekleniyor.