Club Brugge

Club Brugge taraftarından Galatasaray taraftarına taciz!

Galatasaray taraftarına taciz! Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde temsilcimiz Galatasaray, Belçika temsilcisi Club Brugge ile deplasmanda karşı karşıya geldi.

Aslan Devler Ligi'ne 1 puanla başladı

Aslan Devler Ligi'ne 1 puanla başladı Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu ilk maçında Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Diagne olay çıkardı! Boğazına sarılıp tehdit etti

Diagne olay çıkardı! Boğazına sarılıp tehdit etti Galatasaray'ın Brugge takımına kiraladığı Mbaye Diagne ortalığı karıştırdı. Galatasaray'dan Club Brugge takımına transfer olan Mbaye Diagne, önceki akşam İstinye Park'ta görüntülendi.

Diagne depremi! Anderlecht ile Club Brugge arasında...

Diagne depremi! Anderlecht ile Club Brugge arasında... Galatasaray'dan Belçika'nın Club Brugge takımına transfer olan Mbaye Diagne, Anderlect ve Brugge arasında bir krize neden oldu. Anderlecht'in sportif direktörü Michael Verschueren, konuya ilişkin Brugge'ü eleştiren açıklamalarda bulundu.

Mbaye Diagne'ye Belçika'da şok saldırı girişimi!

Mbaye Diagne'ye Belçika'da şok saldırı girişimi! Galatasaray'dan Club Brugge'e transfer olan Mbaye Diagne Anderlecht taraftarının saldırısından son anda kurtuldu.

Olay adam Diagne yine yaptı yapacağını! 'Acil işim var' dedi ve...

Diagne yine yaptı yapacağını! 'Acil işim var dedi' ve... Galatasaray'dan transfer olan Mbaye Diagne, Anderlecht yöneticilerini şoka uğrattı. Diagne, Anderlecht yöneticileri ile yaptığı görüşmede 'Acil işim var' dedi ve Club Brugge ile anlaştı.

Henry Onyekuru'ya sürpriz talip çıktı

Henry Onyekuru'ya sürpriz talip çıktı Galatasaray'ın yeniden kiralamayı düşünmediği Henry Onyekuru'ya Club Brugge talip oldu. Belçika kulübü Everton'la temasa geçerek resmi teklifte bulundu.