Cem Yılmaz

Cem Yılmaz’dan Fenerbahçe'ye destek

Cem Yılmaz’dan Fenerbahçe'ye destek Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ‘Fener Ol’ programı kapsamında özel gösteri yapacak. Geceye Sarı-Lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç, Fenerbahçeli ünlüler ve bazı yöneticilerin katılması bekleniyor.

F.Bahçe'ye 500 bin TL bağışlayan G.Saraylı bakın kim çıktı

F.Bahçe'ye 500 bin TL bağışlayan G.Saraylı bakın kim çıktı Fenerbahçe'ye destek için düzenlenen 'Winwin' gecesinde Ali Koç bir Galatasaray taraftarının Fenerbahçe'ye 500 bin TL bağışladığını açıklamıştı.. Şaşırtan açıklama sonrasında bağış yapan Galatasaray taraftarının kim olduğu ortaya çıktı..

Fener Ol kampanyasında Cem Yılmaz Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk'ten destek

Efsane üçlü Fenerbahçe için bakın ne yapacak Fener Ol kampanyasına destek olmak için ünlü isimler seferber oldu.. Cem Yılmaz Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk Ramazan ayında kampanyaya destek olmak için bakın ne yapacak! Ayrıntılar haberimizde..

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir? Süper Lig tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe'yi uluslararası bir marka yapmayı planlayan Başkan Ali Koç kampanyanın hız kazanması için ünlü isimlerle görüşüyor. Bunların en başında Acun Ilıcalı var.. Acun Ilıcalı kimdir? Üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?