Çaykur Rizespor

Okan Buruk Fenerbahçe galibiyeti ile ilgili konuştu

Okan Buruk Fenerbahçe galibiyeti ile ilgili konuştu Rizespor'un yeni hocası Okan Buruk, 3-0 kazandıkları Fenerbahçe maçının ardından değerlendirmeler yaptı.

Çaykur Rizespor Fenerbahçe maçı golleri ve geniş özeti

Çaykur Rizespor Fenerbahçe maçı golleri ve geniş özeti Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında heyecan Çaykur Rizespor Fenerbahçe maçı ile devam etti. Ev sahibi Rizespor, şok bir skorla sahadan 3-0'lık galibiyetle ayrıldı. Fenerbahçe 7 puanla 14. sırada kalırken geçen sezon Akhisarspor'la üç kez Fenerbahçe'yi yenen Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Okan Buruk, Rize serüvenine de Fenerbahçe galibiyetiyle başladı.

Çaykur Rizespor Fenerbahçe ile 40. Randevuda

Çaykur Rizespor Fenerbahçe ile 40. Randevuda Çaykur Rizespor, Süper Lig’in 7. haftasında evinde karşılaşacağı Fenerbahçe ile 40. kez karşı karşıya gelecek.

Okan Buruk Çaykur Rizespor'un başına geçti

Okan Buruk Çaykur Rizespor'un başına geçti İbrahim Üzülmez ile yollarını ayıran Çaykur Rizespor, Teknik Direktör Okan Buruk ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

Çaykur Rizespor İrfan Buz'la görüşecek

Çaykur Rizespor İrfan Buz'la görüşecek Çaykur Rizespor, teknik direktörlük için bugün İrfan Buz'la masaya oturacak ve adaylarla görüşmelerini sürdüren yönetim, teknik direktör konusunda kararını verecek.

Rizespor'da Aykut Kocaman sesleri

Rizespor'da Aykut Kocaman sesleri Çaykur Rizespor, İbrahim Üzülmez'le resmi olarak yollarını ayırdıktan sonra Aykut Kocaman'a teklif yapacak.

İbrahim Üzülmez'in istifası istendi!

İbrahim Üzülmez'in istifası istendi! Spor Toto Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor'da yönetim kurulu, teknik direktör İbrahim Üzülmez'in istifasını istedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER